Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire lenne cringe egy...

Mennyire lenne cringe egy ilyen Facebook profilkép?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, nem különösebben élek Facebookos életet, kb 6-10 havonta profilképet váltok, és ennyi.

Éppen ezért mindig igyekszem olyan képet kirakni, ami nem hétköznapi, hanem esetleg művészibb értéket is képvisel.


Most egy félalakos portréra gondoltam, ahol utcai ruhában állok egy lepusztult, romos "táj" előtt (pl egy lerombolt ház) és a kezemben egy festékszóró van, ami ég. Mármint "lángszóróként" ég (nyilván nem a palackot magát gyújtom meg).


Igazából úgy hangzik mint amit a 14-15 éves lányok raknak ki Tumblr-re, de igazából onnan jött az ötlet.


2017. nov. 1. 11:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Mi értelme ennek a kérdésnek, ha nem mutatod be a képed-,-??? Honnan tudjuk ennyi alapján, hogy “cringe” a profilképed? omg, inkább kérdezd meg az egyik barátodat.
2017. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
43%
en mindig ilyesmiket szerkesztek photoshoppal, eleg sokan imadjak
2017. nov. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Ha sz#r a photoshop munka, akkor még lehet “cringe”. De ezt írott szöveg alapján nemigen lehet megmondani, legalábbis fárasztó erre hagyatkozni.
2017. nov. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
49%
Én kedvelem az érdekesebb profilokat. Cringe-nek cringe, de ki bánja. :D
2017. nov. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Nem igazán lenne rajta Photoshop munka, maximum apróbb játék a színekkel, meg a fénnyel. De a tűz, a háttér igazi lenne.


És azért nem tudom bemutatni, mert csak egy vázlat. De ha a vázlat maga gáz, akkor felesleges megpróbálni is.


De köszönöm szépen a válaszokat. ♥

2017. nov. 1. 11:46
 6/26 anonim ***** válasza:
60%
En azt gondolnam, hogy na egy ujabb hulyegyerek, aki azt hiszi hogy ez mennyire mely es muveszi
2017. nov. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Jaj brádör miért veszel mindent halálkomolyan..
2017. nov. 1. 11:59
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem lehetsz mély, ha anonim válaszok alapján formálod a véleményed:D Az ötlet önmagában nem annyira érdekes, max. a kivitelezés segíthet rajta, de ezt leírás alapján, kép nélkül nem lehet megítélni.
2017. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Majd megcsinálom holnap testvéreim, és akkor kép alapján is véleményezhetitek.
2017. nov. 1. 12:08
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Hazafelé a busz mindig megállt 25 percre. Egyszer odaültem és a haver csinált egy képet. A nagyjától 200 ismerőstől 60 lájkos lett. Kettő év múlva ezt a képet megtükrözve tettem ki és így már 70 lájk lett....

Az oké, hogy szeretnél képet ilyesmiről, de nekem a szomorú, hogy ezt csak a face miatt teszed.

Ez még mindig jobb attól mint, amikor pénzért "csináltatnak" képet a netre. Ugye nem akarsz te is kiadni casht?

2017. nov. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!