Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogadjam el magam?

Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés

Elítélnek engem, mert Biszexuális vagyok. Elítélnek, mert Metálos, Goth vagyok. Elítélnek engem, mert egy 80%-ban antiszociális vagyok. Elítélnek engem, mert kövér vagyok (174cm, 90kiló, betegség miatt lettem kiskoromtól elhízva). Elítélnek engem azért, mert kevés barátom van.

Ezeket mindd hogy dolgozzam fel? Sehogy sem megy, mindentől, mindenkitől már csak eltávolodok. Valaki esetleg segítséget tudna nyújtani..?

15/L



2017. nov. 2. 00:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Jaa, de hogy képzeltelek el, mielőtt olvastam, hogy 15/l .... :D


Mi az a 80%-ban aniszociális, ezt honnan vetted? Amúgy attól, hogy mások elítélnek, te még elfogadhatod magad, egyáltalán nem kell, hogy a kettő között kapcsolat legyen. Az a baj, hogy az elfogadást nem igen lehet körül úgy magadra, hogy nem akarsz semmit megváltoztatni. (A "nem akarsz" alatt az akarat hiányát értem, nem az elutasítást.) Vagy esetleg képzeld el (akár többször), ahogy megöleled magad, meg esetleg azokat akik elítélnek, illetve az ítéletüket, ha azokat is el akarod fogadni.

2017. nov. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
A dagi valós, a többi pszochó katyvasz, felejtsd el .
2017. nov. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia. Elég érdekes mindaz amit leírtál. De szívesen meghallgatlak és adok neked tanácsokat amennyiben rámírsz és elmondasz egy rövid kis történetet arról, hogy hogyan lettél az ami ma vagy. Nem kell megijedni nem életrajzot kérek csak jobban átakarom látni a helyzeted mielőtt tanácsokkal dobáloznék neked. Szóval írj bátran.
2017. nov. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Metálos és goth nem lehetsz egyszerre, justsayin. És nem véletlen aszociálisra gondolsz? Az aszociális ugyanis a társaságkerülő, magábaforduló, az antiszociális pedig beteg, egy torzult személyiségzavarú, társadalomba beilleszkedni nem tudó ember. Tudod, hogy tisztában legyünk a fogalmakkal.

Egyébiránt meg mozogj sokat, fogyj le és szarj le mindenkit, ennyi a titok.

2017. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nah. Akkor ashociális vagyok. A kettőt úgylátszik keverem, ami elég nagy bajnak tűnik nálam...

Miért ne lehetnék Metálos és Goth egyszerre? Most a stílusra gondolok, meg max a sminkre.

Fogyni már 13 éves korom óta próbálok, de vagy kórházba kerülök miatta, vagy csak a folyamatos hányás kerülget. Ezt nálam a megyei dokik is mondták, hogy némi orvosi beavatkozással sikerülhet a fogyás, ami rohadt drága. Inkább maradtunk abban, ha anyagilag jobban felépülünk, megpróbálkozunk ezekkel a baromságokkal a dokinál...

2017. nov. 2. 11:28
 6/14 A kérdező kommentje:
És bocsi a némi helyesírási hibákért, de nemrég volt eltörve a kézfejem, és szoknom kell az írást..
2017. nov. 2. 11:29
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ahhoz, nem kötelező lefogyni, hogy elfogadja magát! Amúgy, ha figyelnétek a kiírást, akkor ott van, hogy betegség miatt nem bír fogyni és ez ellen egyelőre nem is bír tenni.Meg igen is, lehet egyszerre gót meg metálos. Mind a kettő feketében van, meg a smink is hasonló. Nem értem, hogy miért itélnek el téged, azért mert biszexuális vagy...én is ismerek jó pár biszexuálist még is mindenki elfogad mindenkit, legyen akár aszexuális,biszexuális,homoszexuális és lényegtelen, hogy néz ki a másik kinézetre. Mi baj azzal, ha esetleg kevés a barátod?!

Legyél a barátaiddal,és ne vedd figyelembe, hogy mit gondol a többi. Légy az, aki vagy, a többivel ne foglalkozz! (Csak, azért itélnek el, mert kitűnsz a tömegből) :)

19L

2017. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Attól hogy tetszik egy, vagy akár több stílus és hasonlóan nézel ki, még nem fogsz abba a szubkultúrába tartozni, halló! Tudod, ezeket nevezik pózereknek...
2017. nov. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Figyeljetek! Segítséget kért tőlünk! Nem, azért írta ki ide a kérdését, hogy leszólják!!! Ha mondjuk Te (előttem lévő) rappernek, akarsz kinézni, és olyan zenéket is hallgatsz, akkor úgy is fogsz öltözködni. Ez által, nem lesz attól még pózer. És, akkor mi van, ha valaki nem úgy néz ki, mint a mai lányok 99,9%-a?! Attól még, hogy máshogy néz ki, más a stílusa nem sz@r ember!!! Ő is ugyan, olyan ember, mint a többi. Ő is érző lény, mint mi vagyunk! Ne, a külseje által ítéljük, már meg az embereket, kérem!
2017. nov. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
De attól, hogy úgy öltözködik, sminkel, ahogy, attól nem fog két szubkultúrába egyszerre tartozni, ezt kéne megérteni. Nem attól lesz pózer valaki, hogy nem úgy néz ki, mint mások... Oké, hallgasson metált, hallgasson goth zenét, én is hallgatok mindkettőt, mégsem mondom azt, hogy mindkettő vagyok egyszerre, mert az a stílus szembeköpése lenne.
2017. nov. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!