Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogadjam el magam?

Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés

Hatalmas hasam van, túlsúlyos vagyok, de egyszerűen nem bírok fogyókúrázni. Max. Sportolni.

Hogyan fogadjam el magam, hogy én ilyen vagyok? Minden korombeli tizennégy éves lánynak lapos a hasa, még ha túlsúlyosak, akkor is. Nekem meg mint egy 8 hónapos terhesnek. (Most biztos jöttök azzal hogy csak én látom annak, de 97 kilósan nem az én szememmel van a baj...)



2017. jún. 28. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

Szia!

Valami szép/jó mindenkiben van! :)

Ha zavar a súlyod akkor ajánlom Réka (Rubint Réka) videóit, és az update kajákat!

2017. jún. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ha valami nem tetszik vagy elfogadod és nem siránkozol vagy változtatsz rajta ennyi az egész:)
2017. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne a háziorvosoddal beszélned erről, nem is értem, ha ilyen fiatalon nagy rajtad a súlytöbblet, miért nem küldött el dietetikushoz. Ott személyre szabott étrendet kapsz és együtt követitek a súlyváltozásaidat.

Ha ennyire rosszul érint, és zavar másban is, akkor mindenképp beszélj erről háziorvossal, akár egészségügyi probléma is állhat mögötte, vagy ha nem, később problémáid lehetnek belőle.

2017. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!