Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki okos,...

Hogy lehet valaki okos, művelt, közben meg imádja magát mutogatni?

Figyelt kérdés

Az egyik évfolyamtársamról van szó. Okos, ösztöndíjat is kap, sokszor olvas szabadidejében, dekorál, mindig kitalál valamit, soha nem unatkozik, az egyetemen is sokszor beszél órákon, amikor senki nem szól hozzá a témához.

Viszont elég magamutogató. Ez azt jelenti,hogy sok facebookos képén mélyen dekoltált ruhában van, magassarkúban... egyetemen nem teszi ki úgymond a melleit, de egyberuhát, szoknyát sokszor ott is hord.

A 2 hogy férhet össze egymással?


2017. nov. 2. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Úgy hogy nem függ össze a két dolog.
2017. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

párválasztáshoz illeg-billeg

"de egyberuhát, szoknyát sokszor ott is hord."

Azért már ne legyen az kóros, ha nem nadrágban van egy nő! Mert remélem nőről van szó:D:D

2017. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
A facebookon árulja magát nem az egyetemen. Talpraesett is. :D
2017. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
50%
Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Viszont mozdulj rá, megtaláltad a tökéletes nőt:D
2017. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent neked a magamutogatás? Már boccs, de azt hittem poló nélküli, vagy levetközött, csöcs/s#gg kitolós képeket osztott meg magáról.

Számomra nem abnormális az, ha valaki szexi ruhát vesz fel, fõleg úgy, hogy jó alakja is van. Nekem is sok olyan ismerõsöm van, aki okos, legjobb tanulók közé tartozik, de emellett dögösek, jól néznek ki.

A volt sulimban pl. a legjobb tanuló egy csúnyácska, vézna lány volt, na pl. ilyenrõl nem tudom elképzelni, hogy merészen öltözzön...De ha valakinek kifejezetten jó az alakja, szép formákkal lett megáldva, az miért is ne?

2017. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
81%
Na igen, én sem vagyok egy buta lány, mindig jó tanuló voltam és versenyeket nyertem, sokat olvasok, satöbbi. De emellett szeretek magassarkúban lenni néha, és szeretem a szoknyákat, kivágott felsőket. Szerintem ebben semmi rossz nincs.
2017. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont, hogy van mit felmutatnia, ezért mutogatja magát mindenhol. Kicsit nárcisztikus és összefügg a kettő egymással.
2017. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!