Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan köszönnétek egy...

Ti hogyan köszönnétek egy hasonló külsejű fogorvos asszisztensnek/patikusnak?

Figyelt kérdés

Mindig zavarban vagyok, amikor ilyen fiatal huszonéves kiscsajokat látok a fent említett helyeken dolgozni, miközben kb. 15-16 éves gimiseknek néznek ki. Ugyanakkor az olyan helyeken, mint a fogorvos vagy gyógyszertár, az etikett szerint magázódni kell, hiszen ezek elvileg hivatalos helyek. Mégis annyira kínos lenne hasonló kiscsajos külsejű huszonéves "nőket" magázni, miközben aranyos szemekkel és kedves mosollyal kérdezik meg, hogy miben segíthetnek.

[link]

[link]

Ti mit tudnátok nekem tanácsolni?



2017. nov. 2. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Én nem tartom az a szokást hogy hivatalos helyen, felsőbbrendűként kéne valakit kezelni.

50-es fogorvos asszonynak mindig Kézcsókkal köszönök, egy korombeli fiatal csajnak pedig tuti hogy Hell, vagy Sziasztok lenne a minimum, biztos nem tudnám kiejteni hogy Üdvözlöm...

Ne legyen emiatt görcs benned, nekik kb annyira fontos hogy oldott legyen a hangulat mint neked, és szívesebben állnak egy fiatal gyerekhez mert jobban tudják kezelni a helyzeteket.

25F

2017. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
95%
Szerintem a tegezőzds senkit sem zavar.Ha fiatal meg főleg nem.
2017. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A másik oldalról, engem mindig fiatalnak néznek. Jónapottal indítok, ha letegeznek, visszategezek.
2017. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
100%
Én mindig jó napot kívánok. Hiába fiatal, a munkahelyén van és idegen. Én tanár vagyok, max 20-nak ha néznek de ha idegen jön be a tanszékre (postás, takarító, akárki) akkor ők is jónapottal köszönnek, persze előfordult már hogy láttam az arcukon a csodálkozást hogy úristenezegygyerek de ettől függetlenül magáztak rendületlenül.
2017. nov. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ismerem akkor sziát.Egyébként jó napot.A hasonló korú fogorvosnőmmel tegeződünk egymással.Spontán igy alakult mikor az egyik kezelés alkalmával letegezett.
2017. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szijja
2017. nov. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én 15 vagyok, de ha hivatalos helyen vagyok mindig jó napottal köszönök kortól függetlenül.
2017. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!