Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogműtét mi fog zajlani? VOlt...

Fogműtét mi fog zajlani? VOlt már valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azt a kérdést szeretném feltenni, hogy egy fogműtéten mi zajlik? Vagyis, hogy ugye vna a fogorvosom.. és most még egyet vagy kettőt betöm.. és két oldalt van a fogam amit nem lehet kihúzni, és ki kell műteni.Nagyon félek, mert én csak a fogorvosomban bízom meg.. de ő nem tudja megcsinálni. Mi fog zajlani? Altatnak is? Vagy csak érzéstelenítenek? Segítseget légyszíves. Köszönöm.

2014. márc. 17. 14:34
 1/2 anonim válasza:
49%
Nekem is ilyen problémám volt a fogorvosom nem tudta megcsinálni ezért egy szájsebészhez mentem,nagyon szar volt 2 órába telt mer nem akart kijönni kb 20szor szurta bele azinyjembe az erzestelenitot mivel be kellett vagni az inyjemet mert a fogam alatta volt.Mikor kesz volt egy kicsit megszedultem de nem volt veszes,utana fajes verzikde 1 nap mulva elmulik
2014. ápr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nekem még van kint egy icipici a fogamból.. De érdeklődtem, és akinek volt ilyen esete, mindd azt mondták, hogy nem dáj, és ,hogy Debrecenbe kedvesek az orvosok stb.:) ment a felfelé pacsi.:) köszönöm a választ.:)
2014. ápr. 22. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!