Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem rossz a természetem,...

Úgy érzem rossz a természetem, hogyan lehetnék kedvesebb, barátságosabb ember?

Figyelt kérdés
Harminc éves férfi vagyok.

#természet #jobb #rossz #ember #kedvesebb #barátságosabb
2017. nov. 6. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Gary Champan: A szeretet, mint életforma

ezt ajánlom figyelmedbe :)

2017. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, az ilyesmit nem lehet erőltetni.
2017. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szeretnék jobb, kedvesebb természetű lenni.
2017. nov. 6. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Menj természetgyógyászhoz :)

Komolyan, szerintem beszélj néhány közeli barátoddal, hogy érzel ilyet, és kérj tőlük segítséget, hogy figyelmeztessenek, amikor olyan reakciót kapnak.

Nekünk volt egy srác a baráti körben, akit így szoktattunk le az állandó beszólogatásról és káromokdásról, megkért, hogy mindig szóljunk neki, hogy figyeljen magára. Mi pedig megtettük.

2017. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezen lehet változtatni. Az ilyen viselkedés az ember szokásává válik, így bármikor megváltoztathatja. Kezdd el figyelni magad, hogy mikor, hogy viselkedsz. Azokban a helyzetekben, amikben alapból dühös, bunkó, vagy lekezelő lennél, legyél higgadt és kedves. Ez nem is olyan nehéz, mint amilyennek tűnik. Azt, hogy mikor hogyan viselkedünk mi döntjük el. Szokj le arról, hogy magadban mérgelődsz, kritizálsz, bántasz másokat. Ezek borzasztó felesleges és energiavámpír dolgok. Manapság divat lett, hogy mindenki utál mindenkit, mert hú de menő vagyok, ha ezt mondom. Holott mindenki vágyik mások társaságára, szeretetére. Figyelni kell, hogy milyen első benyomást keltesz másokban, mert az emberek zöme ez alapján ítél meg.
2017. nov. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!