Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek lányosabb,...

Hogyan legyek lányosabb, femininebb? (fiúként)

Figyelt kérdés

A kérdés adott, bármilyen választ szívesen fogadok. Alapból sovány vagyok és kicsit lányosabb arcom van. De kb ennyi.

17F ha ez számít.



2017. nov. 6. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
jelentettem, ne itt hirdesd magad
2017. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Rajzolja egy nagy péniszt a homlokodra,és hemperegj csillámporban.
2017. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 veterán vas ***** válasza:
47%
Egy rózsaszín tütü, biztos sokat dobna a megjelenéseden. ;)
2017. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Háháháháháhááháááhá váháháháháhááháááhááá háháhááháháháháá vááháháháháháá ez jól esett így estére :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
2017. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom mi nem egyértelmű, nézz körül, és láss. Csak vannak körülötted nők...
2017. nov. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Ahhoz kell legalább egy 15-20 centi haj, és minél többet takarjon a homlokodból, arcod oldalából. A lányok ilyen "zártabbak". A mozdulataik is. Nincs az az önfeledt lazaság, egy lány minden gondolatát, szavát, mozdulatát átgondolja, visszább fogja, örökké aggódik valamin, aggódik azon, ki nézi épp, mit szólnak hozzá, nem-e csúszott-e el valami ruha kicsit, állandóan igazgat valamit. Ehhez képest egy fiú csak úgy megy bele a vakvilágba, mint egy felhúzott gépezet. Ebben a korban még nem nehéz lányossá varázsolni egy arcot, a haj a lényeg, vannak fiúsabb és lányosabb frizurák. (Hát a soványság nem feltétlen lányos vonás, a lányok fele ebben a korban már folyik széjjel, főleg combtájékon.)

Ami a viselkedésedet illeti, az gondolom már vagy elve megvan, ha ilyeneket kérdezel, de lehet hogy csak álarcosbálba készülsz, nem tudom.

2017. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Merd megélni az érzelmeidet.
2017. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
83%

Nem tudom, aktuális-e még a kérdés, de azért szeretnék válaszolni, hátha jól jön valakinek:

- Ahogy fentebb is írták, szerintem a hosszú/hosszabb haj elengedhetetlen.

- Ékszerek. Gyűrűk, nyakláncok, karkötők, főként fülbevalók. (Mivel azt nagy átlagban csak lányok hordanak, ezért szerintem az a leglányosabb)

- Öltözködésben még jobban rá lehet játszani a dologra, bár a stílusodat nem ismerem. Egy bő ing, egy szűk farmerrel akár. Nem tudom, mit szeretsz.

- Viselkedésügyileg szerintem a fentebb válaszoló tökéletesen kifejtette! Legyél érzékenyebb, megfontoltabb, komolyabb. Apró gesztusok...

Nem tudom, meleg vagy-e vagy sem (nem is tartozik rám) de ne foglalkozz a gyűlölködőkkel, mindig voltak és mindig is lesznek, csak válj azzá, akivé válni akarsz és érezd jól magad a bőrödben! :)

2018. márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!