Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igazak rád az alábbi állítások...

Igazak rád az alábbi állítások? Mit dolgozol és mennyi a fizetésed?

Figyelt kérdés

Az alábbiak közül mik jellemzőek rád?

- Elvégezted a középiskolát

- Nem házasodtál meg 21 éves kor előtt, és nem volt gyereked házasság előtt

- Amikor tehetted teljes műszakban dolgoztál/dolgozol


Olvastam egy elméletet ami szerint ez elég ahoz hogy valaki a középosztályba bekerüljön, vagy legalábbis ne maradjon teljesen szegény. Ezzel kapcsolatban kérném a személyes élettapasztalataitokat. Ne értsetek félre, nem az érdekel hogy centre pontosan ki mennyit keres, de azért egy közelítő összeg a viszonyításhoz jól jönne. Természetesen a munkakör megnevezésével is.


2017. nov. 7. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mind3 igaz, 300+ informatikus, de ez nem a lehetőségeim csúcsa, de nem a pénz motivál
2017. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A középiskolát elvégeztem.

Se gyerek, se házasság, nem is tervezek.

Dolgozni meg részmunkaidőben dolgoznék szívesen, még ha kevesebb pénzért is, vagy pedig egy ideig dolgoznék akár többet is, de utána pár hónapot pihennék. Eddig pl. bő 1 évet dolgoztam, aztán nyár óta most pihenek, meg van egy kis megtakarításom amiből fizetem a magam dolgait. Bár nekem még a továbbtanulás is benne lehet később a dologban. Amúgy 21 éves vagyok, nem költöztem el otthonról (ilyen albérlet és lakás árak mellett lehet nem is fogok) úgyhogy lehet hogy a felméréshez érdemben nem tudtam hozzájárulni :D

2017. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
nem érettségiztem le. kijöttem külföldre szobalánynak. havi 300.000-ret teszek félre. pár éven belül saját vállalkozásba kezdek otthon, aztán jöhet a házasság, gyerekvállalás.
2017. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jöhetnek még. Amúgy itt a cikk ha valakit érdekel:

[link]

2017. nov. 7. 20:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Érettségim és szakmám van. Nem vagyok férjnél és gyerekem sincs. Közalkalmazott vagyok 160e ftért.. 25 N
2017. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az igen....


"Eddig pl. bő 1 évet dolgoztam, aztán nyár óta most pihenek, meg van egy kis megtakarításom amiből fizetem a magam dolgait.... Amúgy 21 éves vagyok, nem költöztem el otthonról (ilyen albérlet és lakás árak mellett lehet nem is fogok) ...."


Te nem az albérletárak miatt nem fogsz elköltözni. Te azért nem fogsz, mert lusta vagy dolgozni....

2017. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6-os ha nem haragszol ezt nem veszem magamra. Jelenleg is dolgozok és középiskolás éveimet iskola mellett végigdolgoztam. Jelenleg végzős vagyok. Egyedüli szünetet az érettségi előtti szakaszra akarok kivenni hogy a munka ne zavarjon a felkészülésben.

Ha neked ebből a kérdésből az jött le hogy a munka miatt hisztiznék akkor olvasd újra.

Ne vonj le mindenféle következtetéseket alaptalanul.


Pusztán azért tettem fel a kérdést mert kíváncsi vagyok a tapasztalatokra és arra hogy ez a három szabály mennyire igaz.

2017. nov. 7. 20:50
 8/11 A kérdező kommentje:
Hoppá. Én tévedtem. Ne haragudj, nekem kellett újraolvasnom hogy felfogjam nem nekem szólt. Bocsánat.
2017. nov. 7. 20:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Első és harmadik igaz, a második nem. (Még nem töltöttem be a huszonegyet, mikor a fiam született.) Informatikus vagyok egy kisebb cégnél ~400000 Ft fizetéssel.
2017. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
igaz mind, 24f, átlag 1.4 mill
2017. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!