Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fukarságnak számít, hogy...

Fukarságnak számít, hogy amikor nem érzem magam jól lelkileg és anyagilag se állok túl jól sajnálok költeni másokra?

Figyelt kérdés
Főként olyan emberekre akikkel felszinessé vált a kapcsolatunk.Csak bizonyos alkalmakkor találkozunk,akkor is felszines dolgokról beszélünk.Nincs őszinte érdeklődés bennük,inkább csak sablonos az egész.Pl.ilyenkor nincs kedvem elmenni egy forró csokira,vacsorára olyan személyek miatt költeni a pénzt akikkel mostanában pár havonta találkozunk és nem tudink egymásról igazán semmit,különösebb témánk nincs.Vagy sajnálok pénzt kiadni arra a barátnőre akihez babalátogatóba mennék és akivel az utóbbi néhány évben eltávolodtunk egymástól,mióta neki rendeződött az élete,nem úgy jelentkezik mint előtte mikor tele volt probémákkal.Szivesebben költöm magamra azt a pénzt egy jó könyvre,jobb kávéra vagy desszertre vagy bármi apróságra ha már rossz passzban vagyok legalább valamit élvezzek is.Akik rendesek azokra nem sajnálok a lehetőségemhez mérten költeni.Meg jótékonyságra,gyerekek megsegitésére se sajnálom sem az időt,sem a pénzt.

2017. nov. 7. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem tartom fukarságnak.
2017. nov. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Felesleges felszínes kapcsolatokra időt és pénzt áldozni.
2017. nov. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem fukarság. Még akkor se lenne az, ha épp jó passzban vagy, vagy jobb az anyagi helyzeted és akkor se költenél olyanokra, akiktől eltávolodtál.
2017. nov. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fukarság csak jozan esz. En se koltok masokra “csak ugy” pedig van penzem...
2017. nov. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!