Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy forgatják le az utcai...

Hogy forgatják le az utcai szivatásokat? És ti hogy reagálnátok rá? (Just for laughs gags)

Figyelt kérdés

Ez a kanadai Quebec csatorna műsora, ott a szívatás végén mindig röhögnek egy jót a megszivatottak. Szerintem itthon ez nem igazán sikerülne, vagy nem lenne jó vége, szerintetek?


Meg az pl. hogy lehet, hogy gyakran rendőrnek öltöznek be, rendőrautóval furikáznak, ennyire rugalmas ott a rendőrség?



2017. nov. 10. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Pėnz kėrdėse. Itthon is megteheted a megfelelő engedėlyeket megszerzel forgatás címszóval. Kell ugye rendőri útvonal, kellhet mentő stb stb stb. Plázába is be kell avatnod a vezetősėget biztosítani a biztonságot blabla. Szervezės meg pėnz kėrdėse. De lehet itthon is.
2017. nov. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy itthon is volt ilyen úgy 2000 körül, Kész Átverés volt a neve. Nem, most nem arra gondolok, amit a Boros-Bochkor gyökérpáros kezdett el, aztán meg a tököm tudja hogy kik folytatták, hanem arra, ami tényleg olyan típusú volt, mint a Just For Laughs.
2017. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy volt ilyen. De tök jó, hogy mondtad, utána nézek. :D
2017. nov. 11. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt kandi kamera anno sztem, legalábbis úgy rémlik zsenge gyerekkoromból. Meg a Kész átverés show első éveiből.


Sztem az lehet a háttérben, hogy sztem akárhol forgatják, lesznek olyanok, akim elküldik a stábot az anyjukba, meg akik röhögnek rajta egy jót. Valszeg azok kerülnek be a műsorba vágás után, akik nem dühösek, mert az elég hülyén veszi ki magát. Ilyen meg sztem Mo.-n is van.

2017. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!