Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vagyok túl érzékeny vagy...

Én vagyok túl érzékeny vagy nektek is rosszul esne? L

Figyelt kérdés

Most kezdtem a középiskolát. Ugye már 2 hónapja járunk.

Nem nagyon tudok beilleszkedni, összesen 5 emberrel beszélek az osztályból, de ez lényegtelen.


Történet:

Ma reggel az iskola előtt állt osztálytársam, jó reggelt kívántam neki. Ő pedig csak nézett rám. Ilyen lenézően.

Majd elsétáltunk egymás mellett.


Ez előtt volt már, hogy köszönt nekem. Tudni kell, hogy ő furcsa eléggé, mintha depressziós lenne, de részben megjátssza az elvontat.

Nekem semmi bajom sincs vele, sőt!

A többi lány osztálytársam mind furának találta, én 'álltam ki' mellette.(De ezekről ő nem tud.)

Csak pár szót beszéltünk, akkor is csak hozzá szóltam a témához.


Jogosan fáj ez nekem annyira?

Abban sem vagyok biztos, hogy jó iskolába jöttem, ezek annyira elcseszik a kedvem! Ám lehet, hogy csak érzékeny vagyok....



2017. nov. 10. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem hallotta pont, vagy csak egy világi bunkó. De bármilyen suliba is mész, a barátaid nem biztos, hogy onnan lesznek. A legtöbb embert érdemes semlegesen kezelni, nagyon pofára lehet esni, ha mindenkihez pozitívan állsz hozzá.
2017. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem volt túl kedves tőle, de ezzel csak a saját parasztságát mutatta ki, szóval ne foglalkozz vele.
2017. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom magam érzékenynek, de az ilyen dolog engem is dühít. Ha már valaki köszön nekem normálisan, biztosan én is kinyögnék egy sziát még akkor is ha esetleg nem kedvelem. Mert ez az illem.

Szóval ez bunkóság volt szerintem tőle, én biztos beszóltam volna neki. De azért ne rágd magad ezen, legközelebb nem kell meki köszönni :D

2017. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Te valószínűleg egy aranyos,jól nevelt,jó indulatú lány vagy,amivel semmi gond,csak sajnos a társadalom nagyon vegyes,és rossz tud lenni,ami az ilyen embereket,mint Te is vagy,érzékenyen érinti.

Nem kell túl reagálni a dolgokat,márt csak azért sem,mert sajnos az élet előrehaladtával egyre "keményebb" dolgok fognak érni,és edzettnek kell lenned,hogy bírd a sok ilyen megpróbáltatást.

:)

2017. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul esne ez normális dolog nálad,hogy bánt . Legközelebb ne köszönj neki ,meg eleve nem kell neked előre köszönni! Egyidősek vagytok egy osztályba jártok, ha akar ő is köszönhet előre.
2017. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igazából szinte biztos, hogy hallotta.

Már régebben is volt ilyen másik osztálytársammal és egy edzőtársammal is. Akkor még annak tulajdonítottam, hogy az említett fiú nem ismert fel(a másikkal 2 éve edzünk egy helyen), de 2 hónap alatt csak megjegyeztek már valamennyire...:(


Nem akarom túlreagálni, csak ilyenkor belegondolok, hogy senkivel sem vagyok annyira jóban, és lehet miattam van az egész, mert annyira rossz a személyiségem vagy csak szimplán unszimpatikus vagyok, meg aztán tini vagyok és a hormonok is biztosan közrejátszanak vagy nem tudom, mi van velem...:DDDDDDD

2017. nov. 10. 18:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam csinálni, hogy ha nem viszonozzák a köszönésemet ( nem azért mert nem hallotta) akkor várok néhány másodpercet és jól érthetően hozzáteszem, hogy -"majd legközelebb!"
2017. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha valóban depressziós, akkor az is lehet az oka. Amikor én is az voltam, sajnos nem csak saját magammal, de másokkal sem foglalkoztam, hidegen hagyott minden és mindenki, az volt a legkisebb bajom, hogy köszönjek bárkinek is. Nem azt mondom, hogy el kell fogadni, mert elismerem, hogy tőlem is világi nagy bunkóság volt, de valahogy akkor nem tudott érdekelni az illem.

Engem nem bántana egyébként, legközelebb én sem köszönnék neki, és kész. :)

2017. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdésed, megfogalmazásod alapján te egy jó kedélyű lány lehetsz és légy áldott érte, amiért ilyen kedves személyiséged van. Sajnálom, mert a mai tetves világban az ilyen jó embereket általában le szokták törni. De tudod mit? Azért se hagyd magad, mosolyogj és szarj mindenki fejére nagy ívben. :)
2017. nov. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!