Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az élet arra tanít, ne nézz...

Az élet arra tanít, ne nézz senkit, légy aljas?

Figyelt kérdés
2017. nov. 10. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
igen
2017. nov. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Igen sajnos. Csak a pénz számít, bárhová mész (kivétel a családon belül).
2017. nov. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Az a durva, hogy sajnos tényleg így van ez. Én pl. néhány kollégámon látom ezt. Ha adakozó vagy, korrekt, rendes, akkor ezt szokják meg és, ha utána ki mersz nyilvánítani egy esetleges nem tetszést, akkor te vagy a szar ember. De nem csak munkahelyen látni ilyesmit, hanem az utcán is, vagy akárhol, ahol megfordulsz. Minél jobb fej vagy, annál jobban a földbe próbálnak döngölni és egy idő után megkeményedsz, megkérgesedhet a lelked. Persze ettől még nem kell aljassá válnod, de már sokkal durvábban reagálsz le dolgokat, mint előtte.
2017. nov. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Lehet én vagyok a nem normális de engem nem erre tanít. Azért mert én szeretnék elérni dolgokat nem fogok másokon áttaposni. Lehet nem leszek ilyen olyan vezető de megvan a lelki békém, ez sokkal többet ér.
2017. nov. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%
Nem, nem az élet. Hanem a rendszer amit az ember saját magának felépített. A legtöbb társad egy paraszt, de azért találni ritka jó fej embereket is.
2017. nov. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem. Aki aljas, azon előbb utóbb valaki bosszút fog állni. Ha bosszút állt, utána megbosszúlják rajta a bosszúját. De ezután még kegyetlenebb bosszút áll. Az élet arra tanít, hogy maradj ki a játékból! Légy láthatatlan!
2017. nov. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az élet arra tanít, hogy meglásd a rosszat és jót is. Van aki aljas és képes mindenkin átgázolni a célja elérése érdekében, és van aki ezzel szemben a becsületes, lelkiismerete alapján cselekszik. A választás a tied, hogy melyik utat választod.
2017. nov. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


azok hangoztatják a taposd el/győzd le/légy aljas stb szólamokat, akik nem elég kreatívak egy win-win szituáció kialakításához. Azok eszköze a verbális és más erőszak, mások érdekeinek figyelmen kívül hagyása, akik tudata és szemlélete nem elég tág a többi ember igényeinek és jogainak figyelembe vételéhez. A verseny -főleg a szabálytalan verseny- mindenképpen alacsonyabb rendű, kevésbé produktív gazdaságilag is akár, mint a kooperáció.

2017. nov. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az emberek 95% bamba. Azt se venné észre némelyik, ha a mellette lévőt elcsapná egy busz
2017. nov. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja és ez főleg nagyobb városokban igaz. De még azok közt is vannak eltérések.
2017. nov. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!