Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túlságosan naiv vagyok,...

Túlságosan naiv vagyok, hogyan változzak?

Figyelt kérdés
Mindenkiről azt feltételezem, hogy biztos jó szándékkal közeledik, nehezn ismerem ki az embereket.. Szinte mindent elhiszek egyből amit mondanak, nem is gondolok rá, hogy csak be akarnak csapni... De azért teszem ezt, mert én nem szoktam hazudni csak nagyon néha, de azt sem azért, hogy valakinek rossz legyen. Attól félek ezt már nem növöm ki, lassan 21 leszek. Hiába ért már sok csalódás, volt dolgom undorító emberekkel stb. mégse tűnik úgy, hogy tanulnék belőle. Unom, hogy én legyek az bamba, rászedhető, naív lány, de nem tudom, hogyan fejlődjek.

2017. nov. 11. 19:46
 1/1 anonim válasza:
Én is ilyrn voltam. De nagyon. Engem annyiszor vertek át az általam gondolt "barátaim" és szinte majdnem mindenkiben csalódnom kellett hogy ennek az ellentéte lettem. Remélhetőleg majd kinövöm.14/l
2017. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!