Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék hogy ne hasonlíts...

Mit tehetnék hogy ne hasonlítsam magam másokhoz?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy májusban érettségizek.Készülök az érettségire, felvételire de ma mégis eszembejutott hogy rengeteg ember fog felvételizni arra a szakra ahová menni szeretnék és biztos nem fognak felvenni, mert nálam sokkal jobbak fognak felvételizni oda és nem vagyok elég jó ehhez.Teljesen el vagyok keseredve, mit tegyek hogy ne érezzem ezt?
2017. nov. 12. 10:40
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia. Ez teljesen normális mindenki ezt érzi próbálj meg másra fondolni. Addig is tanulj sokat. Május még messze van. 😊
2017. nov. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Ez egyszerű.

Ne hasonlítsd magad másokhoz!

2017. nov. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
"Meg tudom csinálni. Kèpes vagyok rá." ;)
2017. nov. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor jönnek az ilyen gondolataid, próbálj meg nem szóba állni velük, vagyis ne fűzd tovább, hanem helyettesítsd mással, azzal, hogy igenis meg tudom csinálni, mert én is elég jó vagyok hozzá. Magadra koncentrálj és az elérni kívánt célra, melyért minden tőled telhetőt megteszel.
2017. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!