Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz ha 18 évesen még...

Nagyon gáz ha 18 évesen még gyerekként viselkedek? Baj ha ilyen gondolataim, érzéseim vannak?

Figyelt kérdés
Félek hogy húsz éves leszek és a felnött kortól,ezért rajzfilmeket nézek,színezővel üzőm el az unalmat és számítógépes játékokkal játszok
2017. nov. 12. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ember nem attól lesz érett, hogy felhagy minden addigi szórakozási formával.

A legnagyobb marhaság, hogy felnőttként az ember nem játszhat, és a tévében is csak agyatlan akciófilmeket nézhet.

2017. nov. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtteknek is gyártanak szinezőket.

Amúgy 17 vagyok és imádom a micimackót és a hasonlókat :D

2017. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond inkább pozitiv.Nekem a fogorvosnőm a rendelőben van amikor rajzfilm figurás pólóban rendel,énekelget,vicces hangnemben beszél kezelés közben,de a szakértelme,munkája mégis elsőrangú.

Tegnap a bevásárlóközpont gyerekosztályán nézegettük a gyerekjátékokat az évfolyamtársnőm kislányának,és elkezdtem pengetni a játék gitár húrját,kicsit nézett egy ember, de nem baj :-)

2017. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ezeket a dolgokat szabadidődben űzöd, nincs semmi gond. Akkor van gond, ha nem vállalsz felelősséget a tetteidért, nem gondolsz a jövődre és nem próbálsz önállóvá válni, és még 29 évesen is a gyerekkori szobádban szándékozol élni anyádékkal.
2017. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj nincs abba semmi én is ilyen vagyok, pl. csütörtökön egész nap rajzfilmeket néztem a neten a rút kiskacsát és elővettem ma a játékcápámat és a plüsskrokodilomat nem volt rossz. Amúgy még szüleimmel élek, mert néztem munkákat, meg jelentkeztem tanfolyamokra is több-kevesebb sikerrel, de sajna semmi...De amíg még velük élek amibe tudok legalább segítek nekik háztartásbeli munkákba, de nem szeretnék felnőni és azt se bánnám mindig gyerek lennék, de jó lenne.

24/F

2017. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!