Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek a burgenlandi osztrák...

Milyenek a burgenlandi osztrákok? Hogyan viszonyulnak Burgenlandban a kiköltözött magyarokhoz?

Figyelt kérdés

2017. nov. 12. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Biztos szeretik őket, mert elcégzik a piszkos munkát ....
2017. nov. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

A gazdag országokban le se szrják a származásod, ha tanult, keresett ember vagy, mert akkor felnéznek rád, akárhonnan is jottel!

Pl. Orvos vagy mérnök vagy.

Ha viszont tanulatlan vagy, szrba se néznek, ahol tudnak lehuznak, simán a képedbe mondhatják, hogy mikor mész már haza stb...

2017. nov. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

burgenland speciális, mert ott sok a magyar, olyanok is akik csak reggel átmennek a határon dolgozni, alapvetően nem utálják őket, de azért suliban itt ott elhangzik pár auslanderezés

mondjuk ebben mi magyarok is benne vagyunk, mert köcsögül tudunk viselkedni, halál ruppótlanok vagyunk osztrák mércével, de azért játsszuk az agyunkat

2017. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
73%

Én ott dolgozom egy egykori magyarországi településen, 20 km-re a határtól. Utálják a magyarokat.

Randiztam egy orvos sráccal, mikor megtudta a sokadig alkalommal, hogy magyar vagyok, mert nem értettem valamit, konkrétan megváltozott és alig vártam, hogy megszabaduljak tőle. Bocs, csak ez tipikus esete a dolognak.

Nagyon jól beszélem a németet, meg nem mondják. Mikor megtudják, egyből lenéznek. Pedig bezzélem a nyelvet és könyvelőként dolgozom.

Nem minde ki flegma, kedvesek, de éreztetik, hogy ők felsőbbrendűek.

2018. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én határmenti településen élek. Burgenlandba eddig ahogy megfigyeltem kevesen költöznek ki,mert aki kint dolgozik az inkább ingázik..kijár dolgozni és itthon lakik..kinti árak drágábbak,ezért jobban jár ha hazahozza a pénzét.
2018. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Kedves négyes válaszoló, miért sírod tele a gyakorit "osztrákos medikussal" való románccal kapcsolatban?
2018. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!