Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudok valahogy előnyt kovácsol...

Tudok valahogy előnyt kovácsolni a hátrányomból?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a nagy helyzet hogy rengeteg időt töltök itthon, igazság szerint minden szabad időmet itthon töltöm el. Szinte mindent itthon csinálok. Egyetemista vagyok még. Csak akkor járok el itthonról mikor suliba megyek, meg ha nagy ritkán házon kívül kell intézni valamit. Múltkor azon gondolkoztam hogy ha ezt a fajta "hátrányomat" az előnyömre tudnám fordítani akkor mekkora király lennék már.

Egyébként félreértés ne essék, nem azért vagyok mindig itthon mert valami bajom van meg ilyesmik, csak így alakul. Eléggé introvertált is vagyok, de ha kell akkor nagyon is jól tudom érezni magam mások társaságában például egy összejövetel keretein belül.

Szóval a kérdésre visszatérve szerintetek mire lehet felhasználni ezt a rengeteg otthon töltött időt? Ilyen takarítás meg tanulás dolgokat ne írjatok, egyrészt mert ezt alapból csinálom (mint mindenki más is :D), másrészt meg mert valami olyat keresek ami nincs köztudatban, vagy nagyon egyedi, de mégis hozzá tud tenni valamit az életemhez.

Nem fogok túl sok választ kapni, vagy egyáltalán nem fogok, de ha mégis, akkor előre is köszi. :)


20F



2017. nov. 12. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen internetes meló,vagy valamelyik nettes lelki segély szolgálatnál lehetnél, önkéntes,már ha van benned együttérzés és segíteni akarás az emberek felé.
2017. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Írj, fess, hass alkoss gyarapíts.
2017. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A netes lelkisegély nagyon jó ötlet, sajnos nem értek hozzá, de ha találnék valami tanfolyamszerűséget aminek elvégeztével lehetne valami önkéntes melóm akkor szívesen csinálnám.


A második válaszolónak is köszönöm! Próbáltam már ilyeneket, csak az a baj hogy hamar meguntam mindig.

2017. nov. 12. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

egy előnyöd már van

kicsi az esély, hogy terror áldozata leszel

2017. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4: Kicsit vagányabb előnyre gondoltam, de egyébként szent igaz, ennyit már nyertem vele akármit is csinálok :D
2017. nov. 12. 15:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nekem mindig otthoni munkáim vannak. Miért nem keresel te is lehetőséget arra hogy így pénzt keress ;)
2017. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!