Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik ezt a fiúk?

Miért hiszik ezt a fiúk?

Figyelt kérdés

Szinte minden fiú aki csajt akar szerezni, azt hiszi, hogy ha kigyúrja magát akkor egyböl egy csomócsaj fog körülötte ugrálni, jó azt nem mondom, hogy nincs olyan lány aki nem bukik az izmos pasikra ,de engem nagyon idegesít az, hogy néhany fiú csak azt hiszi, hogy a külső a minden. Engem nem érdekel az, hogy milyen izmos én a belsőt nézem hogy kedves legyen, megértő, és nem kell egy olyan pasi akit minden lány meg szeretne kapni mert, hogy ő izmos.

Nektek mi a véleményetek erröl?


2017. nov. 12. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Észre se vedd őket. Többet nézik saját magukat a tükörben otthon, és bármilyen tükröződő felületen az utcán, mint a lányokat. Vagy a többi fiút...

Az ilyenek nevetségesek, röhögj egyet rajtuk, ennyi.

2017. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, lehet a világ fertőzi őket ezzel
2017. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért hiszik azt a lányok hogy ha felvágnak magukra 2 kilo sminket, és a szemöldöküket egy fordított Nike pipa formára vágják, akkor egyből a felső kategóriás üzletvezető több diplomás, hős szerelmes pasik a lábaik előtt lesznek?


(bocsánat, tovább nem tudtam írni, az általánosítás már kezdte szétmarni a billentyűzetemet.)

2017. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én amikor még 19-22 éves voltam addig törődtem a testemmel nagyon...190 cm voltam 100-120 kg tényleg full izom, de soha nem elégedtem meg magammal..és mindig olyan nőt találtam meg aki szintén önbizalom hiányos volt :) semmi értelmes kapcsolatom nem volt...én az egészre már úgy tekintek vissza mint egy hátrány, mert érdekes módon az önbizalom hiányos nőket vonzottam be...aminek az lett a következménye, hogy ők viszont semmit nem tettek a testükért hanem bennem keresték folyon hibát, hogy én hogy legyek még "szebb"...amikor én mondtam, hogy húzzon már fel egy normális ruhát "jajj miért csúnya vagyok" és vérig sértődött...szóval ezért tényleg felesleges össze állni valakivel.


Mostanában úgy vagyok, hogy normálisabb, értelmesebb embereket próbálok keresni magam köré...és magamba nézek, ha valami nem tetszik a másik viselkedésében azt nézem mivel váltottam ki, és hogyan javitsam meg. Nehéz dolog de egy idő után már magától jön.


Nekem a szőke,tökéletes alkatú nők a gyengéim és pont tegnap beszéltem egy tényleg gyönyöru nővel. Érdekes mód ő csúnyának érezte magát, de már elnézést volt csúnya csajom is "csúnya" kinek mi a szép ugye nekem ő is tetszett nagyon, csak érdekes módon ő meg azt hitte szép:D

Pedig ha ez a lány mellé raktam volna oda szerintem szégyenében elsüllyedt volna, de ez is részlet kérdés...sokkal nagyobb a hangsúly ha kapcsolatról van szó a belső dolgokról...hogyan csiszolódik az ember a másikhoz.


Manapság egyre nehezz belőni a dolgokat, mert mindenki futkározik a következő kapcsolatba majd a következőbe majd a következőbe, pedig igazából ha mind két fél hajlandó magába nézni bármi megjavitható lenne.


Mostanában kezdek olyan nőket vonzani, akiknek gondolkodása is van..öntudata, de ez is a vonzás törvénye...ha neked is van csak akkor fogsz olyat találni.


Az önbizalom hiányos csajok mostanában rám sem néznek..és hát elég sok van. Szóval az ilyenekkel ne foglalkozz arra öszpontosits, hogy TE milyen vagy és mi lehetne rád jó hatással, és ahhoz hogyan tudnál alkalmazkodni.

2017. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt gondolom RÓLAD, hogy nem vagy tisztában azzal h is viselkednek a lányok mostanában.

Ezerszer csak azt hallom ah a lányok hangosan mondogatják hogy mennyire benedvesedtek egy izmos pasira, meg hogy adonisz srácokat mennyire imádják.

Ezek után nem csoda ha valaki azt hiszi a külső számít nekik.

Attól hogy vannak kivételek, mint te, akinek nem csak a külső számít, a többségben a felszínes lányok vannak.

2017. nov. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A személyiségek szinekre oszhatóak, és ez alapján tudatosan lehet alkalmazni bár ez nem azt jelenti, hogy biztos jó lesz a kapcsolat, tehát ha azt kell megtalálni melyik a domináns "szin" az adott emberen, és melyik a "sallang"..


Sárga: Nárcisztikus(nem egyenlő a személyiség zavarossal), nem hiszi el hogy szeretetre méltó, viszont nagyon tud szeretni, értékes ember de meg ne bántsd mert akkor véged, fokozatosan óvatosan adj de valós dolgot mert ő szeret adni..nekem személy szerint ez a kedvencem-mert elképesztő dolgokat tud adni HA JÓLVAN KEZELVE :D.


Zöld: Nyugodt természet,érzelmes,szintén adakozó


Piros: Az a tipikus felszintes csak azt veszi be amire neki kapacitása van,önző vagy szélsőségesen az határozottan kell fellépni ellene, mert adni nem igazán szeret csak kapni, kicsit szigorúbban tényeket kell vele közölni mert csak azt fogja fel, domináns de elég sérülékeny (személy szerint nem igazán kedvelem az ilyen embereket)


Kék: Hideg, rideg akit néha meg kell bántani hogy néha kicsit észhez térjen és kapcsolatba kerüljön a saját érzelmeivel, az a tipikus robotgép (egyébként ez a jellemvonás a pirosban is megtalálható) Viszont, ha egyszer megszeret nem menekülsz :D



Szóval igazából az összes szint lehet keverni, sőt igazából szerintem párat ki is hagytam..csak a lényeg az, hogy melyik a domináns az adott emberen, és tudsz a lelkére hatni, rá hatni! A nőknek ez könnyebben megy ez a dolog :D


De egyébként a Biblia is sokat segit megkülömbözteni az emberek személyiségét ;) 25f

2017. nov. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!