Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden jó alakú csaj szeret...

Minden jó alakú csaj szeret meztelenkedni és mutogatni magát?

Figyelt kérdés
Minden jó alakú csaj szeret meztelenkedni és mutogatni magát?
2017. nov. 12. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik. Vannak szégyenlős típusok is, függetlenül attól, hogy formás a teste.
2017. nov. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Legtöbbje unalomból, vagy önsztároltatás miatt csinálja...élvezi, hogy körül rajongják. Arról ne is beszélve, hogy ha jobban ismeri őket az ember látja, hogy fele olyanok sem, mint aminek kiadják magukat...
2017. nov. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

Ismerek, ismertem párat, aki inkább megnyomorítaná magát, csak hogy ne legyen nőies.

Pedig nagyon szép, jó alakú lányokról van szó.

Valami kavics került a gépezetbe náluk...

És folyamatosan a feminizmussal jönnek, szexizmussal, szidják a férfiakat, stb.

2017. nov. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
neem, pl párom
2017. nov. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó alakom van, de legfeljebb a barátom előtt vagyok meztelen. Még rövidnadrágot sem hordok nyáron, mert kényelmetlennek érzem.
2017. nov. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van példa arra is, hogy valakinek nincs jó alakja és szereti mutogatni magát.
2017. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nem :D én pl. kifejezetten jó alakú vagyok de igyekszem a lehető legkevesebbet kitenni a bőrfelszínemből. Persze nyáron gyakran nincs túl sok választásom.
2017. nov. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mooti ***** válasza:
68%

Erre a kérdésre /Van példa arra is, hogy valakinek nincs jó alakja és szereti mutogatni magát./ ez a válaszom:

A meztelen életmód nem arról szól, hogy mutogassa valaki magát másoknak. Ez egy életforma, amit ha valaki elsajátít, akkor sokkal kiegyensúlyozottabban fog élni. Nyugatabb lesz és megbékél önmagával, saját testével. Ezért teljesen mindegy, hogy bombázó valaki vagy sem, ha elsajátítja ezt az életformát, akkor a lehetőségeknek megfelelően mindig meztelen. Otthon, kertben, strandon stb.

2018. ápr. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
#8 Jól belemagyaráztál a kis válaszomba. Nem épp az általad példázott emberekre gondoltam.., “Önmutogatás” és “meztelen életforma” két külön fogalom, különbözõ jelentésekkel.
2018. ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!