Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok, ti mertek rosszalkodni?

Csajok, ti mertek rosszalkodni?

Figyelt kérdés
Csajok, közületek van olyan, aki már mert például lopni boltból? Vagy esetleg olyan, aki már komolyabb dolgot is csinált pl. betörés és ilyenek? Nyugi, én nem nyomozni akarok, csak egy ismerősöm szerinte egyetlenegy csaj sem merne ilyesmit csinálni, ezért vagyok erre kíváncsi.

2017. nov. 12. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem erre nevelt apám.
2017. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

dehogyis...

ez nem rosszalkodás, hanem bűntet...

2017. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok tolvaj, úgyhogy ilyesmi meg sem fordul a fejemben. Normálisan neveltek.

Plusz ez már nem a rosszalkodás kategória!

25N

2017. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok de számomra a rosszalkodás és a bűncselekmény két külön kategória.
2017. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem merés kérdése és nem rosszalkodás, hanem bűncselekmény.
2017. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak megjegyzem, a bolti szarkák között sok lány is van.
2017. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem "mered vagy nem mered" kérdés. Ez egy bűncselekmény. Inkább "csinálod vagy nem csinálod" kérdés. És ha igen akkor motivációtól függetlenül büntetés jár érte. Még csak nem is menő dolog. Nem értem miért adna bárki bolti lopásért elismerést. Szerintem gusztustalan dolog lopni. Akkor is ugyan olyan gusztustalan hogyha gazdagtól lopsz akinek fel se tűnik, mintha egy koldus napi egy falatját vennéd ki a szájából.

Dolgozz meg érte bmeg.

2017. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis tiszta ciki. Egyszer egy osztálytarsnőm lenyúlt valami hülye plüsst valami kínai boltba hiába ereztettem vele hogy gáz nem tette vissza fu nagyon kínos volt, pedig nem bukott le, aztán alig bírtam utána hozzászólni. De szerintem megbánta, es kínos lett neki is.
2017. nov. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, tiszta ciki! Egyszer egy osztálytarsnőm lenyúlt valami hülye plüsst valami kínai boltba hiába ereztettem vele hogy gáz nem tette vissza fu nagyon kínos volt, pedig nem bukott le, aztán alig bírtam utána hozzászólni. De szerintem megbánta, es kínos lett neki is.
2017. nov. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem teszek bűntetteket, de rosszalkodni szeretek. Akiet te említettél, az nem normális rosszalkodás. Persze, vannak csajok a bűnözők között is, de normális ember, normális körülmények között nem tesz ilyet.
2017. nov. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!