Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt mar veletek olyan h...

Volt mar veletek olyan h hosszasan leveleztetek vkivel aki se szo se beszed torolte magat es vegleg eltunt?

Figyelt kérdés
Ez milyen dolog mar?

2017. nov. 13. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak ilyenek voltak...
2017. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem biztos, hogy törölte magát, lehet, hogy tiltották.:/
2017. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
És miért baj, ha törli magát? Én is mindig megfogadom, hogy többet nem jövök ide :D
2017. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam a hosszas levelezés kevesebb, mint egy hét. Aki olyan, azzal folytatom facebookon, találkozok élőben. Aki nem, azzal még itt elhal max 7 napon belül.
2017. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Ja volt

Facen beszégettünk sokáig erre egyszer csak letiltott és ennyi

2017. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Biztos azèrt mert megunta a nevèt. :)
2017. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Azért jó lenne tudni a másik oldal történetét is... Velem történt már olyan, hogy elkezdett írogatni egy srác, akit látásból ismertem, de személyesen sosem beszéltem vele, szegény nagyon esetlen volt, mondta, hogy nincsenek barátai, én meg sajnálatból visszaírogattam neki persze próbáltam távolságtartó lenni, aztán egyre furcsább dolgokat írt, annyira, hogy eléggé megijesztett, úgyhogy félelmemben letiltottam.

Olyan is történt többször is, hogy srácok, akiket futólag ismertem, elkezdtek úgy írogatni, mintha csak barátkozni akarnának, ilyenkor persze nem fogom megírni nekik, hogy "bocsi, van barátom", mert nem tettek egy utalást sem arra, hogy járni akarnának velem, és még én lennék a szemét, hogy lerázom őket, meg mi van, ha tényleg csak barátkozni akarnak... Aztán lassan persze átment mind udvarlásba, én meg elég egyértelmű utalásokat tettem, hogy nem érdeklődöm, ők meg egyre agresszívabban próbálkoztak és nem vették a lapot, aztán volt, akit le is tiltottam, annyira gáz volt már, amit csinált.

2017. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Azért kiváncsi volnék a miértjére
2017. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Hát én el szoktam tűnni kb mindenkitől, de szólok előtte. (Csak nem veszik komolyan)
2017. nov. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

Háááát egy hasonló eset volt, sráccal beszélgettünk skypeon, egyik nap mondja attól fél rákos mert 3 hete fáj a torka (abba nem menjünk bele hogy 1000 másik oka lehet), másnap reggel mondja rossz kedve van én meg még a reggeli kávé előtt egy marék lepkefingynyi ésszel megkérdeztem miért, na erre besértődött hogy elfelejtettem és mindenhol letiltott.

Legalább ha kérdezik miért nincsenek barátaim van egy jó sztorim.

2017. nov. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!