Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichopata vagyok. Mit...

Pszichopata vagyok. Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Sajnos nem olyan régen írtam ki egy bővebb kérdést ezzel kapcsolatban, de azt 3 perc utàn letörölték. Szóval itt nem tudok kifejteni semmit. Csak azt, hogy tudom hogy rossz amit csinálok, de legbelül élvezem.

2017. nov. 14. 06:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
ha valóban pszichopata lennél nem itt kéreketnéd mások véleményét, főleg meg azon sopánkodva, hogy nem tudod kifejteni mert a gonosz bácsik törölték
2017. nov. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Olvastam az előbbi kérdésed és gyanús nekem ez a túlontúli önfelismerés. Nem vagy te pszichopata csak egy kicsit különc.
2017. nov. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebből viszont nem tudjuk, hogy az vagy e. Menj el pszichológushoz, majd megmondja mit csinálj, ha meg tényleg az vagy keres olyan munkát ahol ez hasznos tulajdonság. (Legyél politikus pl.)
2017. nov. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy. Aki látott már elő pszichopatát az pontosan tudja, hogy semmi kétség nem merül fel benne a saját egojával és cselekedeteivel kapcsolatban. 0 erkölcsi mérce
2017. nov. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
22-es csapdája. Egy pszichopata nem tudja magáról, hogy az, tehát te sem vagy az.
2017. nov. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egy pszichopata tisztában van azzal hogy pszichopata.
2017. nov. 14. 10:44
 7/15 anonim ***** válasza:
12%
Nem, nincs.
2017. nov. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Tudtommal a pszihopata lehet, hogy tudja, hogy ő pszihopata, de nem zavarja. Nem érdekli
2017. nov. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

egy igazi, tényleges pszichopatának nincsennek érzései, tisztában van vele hogy mit csinál, de nem érdekli, nem zavarja mások véleménye, kizárja a külvilágot

nem fog változtatni és nem is akar, számára ez az élet ő ilyen

látszik hogy te nem vagy az, lehet tettél rossz dolgokat amit élveztél... de bűntudatod van mert változni akarsz... egy pszichopata nem ismeri ezt az érzést

2017. nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
7, Igen. De tanácsot nem kérne senkitől. Fel sem merül benne, hogy bárki tud neki olyat mondani amit ő nem tud. Vagyis, nyilván, de de mindent átideologizál, hogy az ő víziója legyen a legjobb, hogy az legyen a hasznos tudás, amit ő tud. Ha te pszichopata lennél megindokolnád, hogy a motiválatlanság normális
2017. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!