Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arra vagyok kíváncsi, miért...

Arra vagyok kíváncsi, miért nincs a fiatal generáció egy részének facebook profilja?

Figyelt kérdés

A kutatás során számos félelmetes információra bukkantam. A meglepőbbet az alábbi link-en érhető el. A szerző túlzott, esetleg van ráció a mondanivalójában? Én most félek, gyors csinálok facebook profilt, és az összes kést elásom a kertben :)



[link]



2017. okt. 17. 06:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Tomeny marhasag :)
2017. okt. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt a baromságot. XD
2017. okt. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7:26, meg is volt a mai napi legnagyobb baromság, a nap további része értelmetlen.
2017. okt. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szerző elég buta, egysíkúan gondolkozó egyén, aki szűklátókürűségéből próbál levonni konzekvenciákat, de hát... téveseket.
2017. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 Így van.


… az ész egyszerűen olyan eszközzé torzult, amellyel az ember a világot, a természetet meghódítja, sőt maga alá gyűri. Elsorvadt az értelem kritikai szerepe, a művészet, az emberiség nagy problémáiról való gondolkodás, valamint az ezekről folytatott párbeszéd.""

2017. okt. 17. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!