Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs kedvem semmihez. Élni...

Nincs kedvem semmihez. Élni sincs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Suli kezdetékor jött rám ez az időszak. Lusta vagyok,nincs kedvem se tanulni,se semmihez. Mindenen elsírom magam (pl. ha a tanár rámszól mert beszélek másokkal) és egyszerűen a jegyeim is romlanak lefelé. Zongorázom ,amit anyum erőltetett rám,és kézit is kipróbáltam de 2 alkalom után meguntam,és ugyanez van a gimnasztikával. Na mindegy belebonyolodtam. Egyszeruen mindent feladnek,szivesen meghalnék... Jó,anyuéknak fájna de... Otthon is utálok lenni.Folyton megy a családi vita... Félek hogy anyukám elveszítem:( Nekem ő a mindenem. Ő motivál mindenre:'( ja,meg azon gondolkozom a legtobbet,hogy mi lesz belolem. Felek a jovomtol. De nagyon.. felek hogy rosszak lesznek a jegyeim,szar leszek,es hogy egy senki lesz belolem:( Utcakotro:( szeretnek anyukamnak boldogsagot okozni hogy jo ember lesz belolem...:( Mindentol felek..Akar a holnapi dogától...Minden:(

Tudtok adni valami motiválást?Hogyan vegyem rá magamat hogy csináljak bármit is?Mit tegyek ezzel a kedvtelenséggel? UTÁLOK ÉLNI! (Bocsi az elírásokért..)



2017. nov. 14. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy pszichológus sokat segítene, vagy neki el tudnád mondani az ilyen gondjaidat, és biztos mondana jó tanácsokat, hogy mivel tudod motiválni magadat, vagy elterelni a figyelmedet a rossz dolgokról.

A zongora ha nem érdekel, hagyd abba. Ezt megpróbálhatod anyuddal megbeszélni, illetve megmondani neki, hogy neked nagyon rosszul esik, amikor vitatkoznak.

A jövőtől meg ne félj, fiatal vagy még. Én most november végén leszek 22, és lövésem sincs, hogy mit akarok kezdeni magammal, minek tanuljak tovább. Szóval emiatt ne aggódj. Meg a dolgok sokszor adják magukat, jön ahogy jön, ami egyik pillanatban nehéznek tűnik elsőre, arról kiderül később, hogy megy mint a karikacsapás. stb.

Az érdemjegyek sem minden, ha a felvételire rákészülsz, simán sikerülhet jól, meg később az érettségit is meg lehet írni kb pár hétnyi felkészüléssel.

Vagy ne hagyd, hogy demotiváljanak a rossz jegyek. Ha valamit nem értesz pl. matekból, akkor még a korrepetálás is szóba jöhet segítségként.

2017. nov. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le és beszéld meg anyukáddal, hogy kevesebbet tudsz csak vállalni. Jobb az őszinteség, megfogja érteni hiszen szeret téged. Azt pedig, hogy mi leszel később azt majd az idő eldönti, nem mindenki születik határozott elképzeléssel, hogy én ez szeretnék lenni... Írtad a ruhatervezést ki tudja lehet az lesz a nyerő. Minden rendben lesz.. :)
2017. nov. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Akkor változtatok kicsit:) Jól esett ezeket olvasni...
2017. nov. 15. 06:27
 14/14 anonim válasza:
48%
Menny el egy pünkösdi gyülibe pl.: Hit Gyüli, ahol van természetfölötti. Az izgalmas, és élet van benne. :)
2017. nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!