Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy a halál körül...

Normális, hogy a halál körül forognak a gondolataim? Veletek előfordul?

Figyelt kérdés
Nem öngyilkossági, igazából más ember általi halálomra gondolok, vagy balesetre. Pl: pisztoly, akasztás, nyakazás, simán betörik a fejem valahogy, közúti baleset, stb..
2017. nov. 14. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
nem nagyon tünik normálisnak
2017. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ennek az oka?
2017. nov. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nálam általános

vigyázz magadra

2017. nov. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem bipoláris zavaromban. Régebben depressziót diagnosztizáltak, de azóta nagyon hullámzó a hangulatom, egyszerre vagyok vidám és levert, világvége hangulatban.
2017. nov. 14. 23:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Zavarom van*
2017. nov. 14. 23:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nekem mindennap vannak ilyen gondolataim...Azóta mióta egy rokonom meghalt lakástűzben,mindig látom magamat és a húgomat bent égni egy házban,vagy ahogy épp egy vonat elé ugrok,de kezdek "hozzászokni",már nem sírok annyit mint eleinte.
2017. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nagyon is normális, ha azt nézzük, hogy mindenhonnan ez ömlik felénk, a médiával bármilyen kis felüeten is érintkezünk, a Tv-t bekapcsoljuk, horrorfilmeket megszégyenítõ információk zúdulnak ránk. Egy "Tények" megnézése után kedve van megölni magát egy érzékeny lelkületū embernek. És a legszebb, hogy minden napra találnak egy új szalagcímet: 'megölte szomszédját és aztán ezt meg ezt csinálta vele'...és ez hír. Mi lenne egyébként a célja ennek ha nem az hogy féljek? Miért kell hogy ez legyen a 'hír'?!
2017. nov. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
HA bipoláris zavarod van, akkor szedd be rá a gyógyszert amit adtak, vagy menj vissza, ha nem adtak/nem hat.
2017. nov. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is rengetegszer gondolok ilyesmire. Főleg ha megyek az utcán. Már többször is beképzeltem magamnak, hogy valaki követ és bántani akar vagy ilyesmi. Meg mostanában elég gyakran előfordul, hogy nehezen alszom el, mert ilyen rémes gondolatok járnak a fejemben és minden apró neszre megdermedek.
2017. nov. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!