Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik azt mondják nem félnek a...

Akik azt mondják nem félnek a haláltól, azok csak azért mondják hogy menőzzenek?

Figyelt kérdés
Elvégre azt se tudni mi pontosan a halál.Egy végletes dolog,egy örök sötétség.Mégis annyi tizenéves és felnőtt büszkélkedik azzal,hogy ő nem fél tőle.Mégis megnézném hogy ha fegyvert tartanak rájuk,mennyire tud szembenézni vele.Én félek a haláltól.Leginkább attól hogy befejeződik az életem..16 évesen,félek hogy ilyen hamar vége lesz és még nem éltem meg semmit ahhoz,hogy valóban felkészüljek rá.Ti mit gondoltok erről az egészről?

2017. nov. 1. 21:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen ez a természetes. Az idősek közül sokan egyenesen várják.
2017. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne az is hogy nagy királyak, ők már elérték annyit az életben hogy halal, mi az már, de szerintem hisznek benne hogy halál után is van tovább, valami olyan, ami sokkal jobb ennél.
2017. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ááá,ismerősöm nagy filozófusoknak és okosoknak tartják magukat,hogy nem hisznek semmilyen vallásban(vagyis akik ilyet állítanak),a halált úgy képzelik mint az örök álmot.Én is azt kell mondjam.
2017. nov. 1. 21:35
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem félek a haláltól. 17 éves vagyok, szóval nem vagyok öreg, hogy várjam:D Úgy vagyok vele, hogy ez a természetes, egyszer mindenki meghal. Persze én nem veregem a mellemet és dörgölöm mindenki orra alá, hogy én bizony nem félek tőle.:)
2017. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
11%
Én tapasztalatban mondom Hogy meghaltam már . És csak a félelem beszél belőle. Nem tudjátok mi ez természetesen. De engem nem orvosok hoztak vissza hanem ez tapasztalat része. Egészen sok mindenről kezdenék beszélni nektek meg minden de ém titkolom nektek és ennek a buta világnak meg mindenkinek mi ez. 19F
2017. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Természetes,de te nem úgy képzeled el hogy majd 70-75 évesen a halálos ágyadon,nem pedig mondjuk 20 évesen egy betegségben vagy balesetben,mikor még nem is éltél meg annyi mindent?Számomra természetes dolog a természetes halál.De az ilyen véletlen dolgok,melyek emberi mulasztás által történnek,nem tartom annak.
2017. nov. 1. 21:39
 7/20 A kérdező kommentje:
5-ös állj le a fűvel.
2017. nov. 1. 21:40
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki miért mondja. Én úgy állok hozzá, hogy a halál előbb-utóbb úgyis bekövetkezik, aki született, az egyszer meghal, csak a mikor és a hogyan a kérdés. A haláltól magától nem félek, mert úgysem kerülhetem el. Bennem inkább az van, hogy szeretném, ha lenne időm mindenre, amit el akarok érni, és ne érjen véget előbb az életem.
2017. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8-as igen,én is ezt mondom.Ezért is félek tőle,mert nem akarom hogy még bekövetkezzen és ezért is korai és menőzésnek tartandó,ha mondjuk egy 16 éves mondja,mert lényegében azt sem tudja mi az.
2017. nov. 1. 21:43
 10/20 anonim ***** válasza:
5_Ős voak. Pacsi . De akkor minek írod le magadnak hogy félsz? Tudjuk hogy félsz hisz hát mindenki fél. Én nem félek . Sok fájdalmat láttam már.
2017. nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!