Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, ha én nem vagyok annyira...

Gáz, ha én nem vagyok annyira izmos mint 'mások'?

Figyelt kérdés
Szóval ez nagyon hülye kérdés lesz, de 14 éves vagyok.Tudom, most még nem kéne ilyenek miatt aggódnom, de 1-2 másik osztálytársam kondizni jár, és amikor látom a karjukat vagy hasukat, mindig azon gondolkozom hogy én vagyok akkor a gáz?Van rajtam egy kis felesleg, de nem olyan nagyon sok.És akkor most gáz, hogy én nem vagyok annyira izmos, meg kigyúrt mint ők?

2017. nov. 16. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, később se lesz az szerintem. Nem minden lánynak az jön be.
2017. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gáz az, hogy 1-2 osztálytársad miatt problémázol ezen. Miért pont rájuk koncentrálsz, mintha csak õk léteznének az osztályodban?........
2017. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Állóképesség sokkal fontosabb, mint a hatalmas ízmok. Ökölvívással többre mész.
2017. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Ne érdekeljenek mások. Foglalkozz a saját életeddel. Ha nem vagy elégedett az edzettségeddel, akkor "just do it". A sportot viszont nem lehet erőltetni, mindenki a maga tempójában fejlődik. 14 évesen rohadtul ráérsz, de minél előbb elkezdesz foglalkozni a testeddel, annál jobb. Kezd te is el, ne azért mert mások miatt kib.szott "menők", hanem mert vágysz rá, szeretnéd csinálni.
2017. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj ha van egy kis felesleg, sőt jobb hogyha edzésbe szeretnél kezdeni, mint ha sovány lennél. Én sovány voltam egy ideig, majd edzeni kezdtem, de csak itthon. Nehéz volt elérni hogy normál alkatom legyen, de sikerült azon is túl lennem. Nem vagyok egy kigyúrt állat, de sokkal kevesebben mernek már beszólogatni. Ha tényleg érdekel az alkatod, szerintem érdemes elkezdeni foglalkozni vele. 14/F
2018. febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!