Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy valaki...

Miért van az, hogy valaki gyúrás nélkül szép, izmosnak tűnő felsőtesttel rendelkezik, mások pedig sokat tesznek, hogy erős, formás és izmos testük legyen, de lassan érik el (az erőt hamar, a formát később)? Genetika?

Figyelt kérdés

szép, izmosnak tűnő felsőtest = vastagabb karja van, és van melle a pasinak (szép, nem az a löttyedt)

Csak azért, mert valaki a kinézetre megy, valaki meg az erőre. Most a kinézeten van a hangsúly. Nem szed semmit, csak jól néz ki. Vagy szed? Nem hiszem. Nem tudom.


Bocs, ha rossz kategória, jobbat nem találtam.


2014. júl. 15. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Genetika, ennyi. Ez csak egy dolog a több tucat, közvélemény számára kedvelt tulajdonságból, amit még a genetika határoz meg. A szerencsésebbeknek jár, míg valakiknek nem.
2014. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Genetika, de olyan nincs, hogy valaki gyúrás nélkül elég izmos. Legalábbis amire én azt mondom, hogy izmos, olyan senki nem lesz edzés nélkül.:)
2014. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Második, akkor úgy fogalmazok, hogy sokkal formásabb alapból, mint egy hurkapálca. :)

2014. júl. 15. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Az lehet. Írtuk, hogy genetika. De alapból senki nem marha izmos. Akire te azt mondod, hogy izmos, arra én azt mondom, hogy pálcika.:)
2014. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Persze, persze, értem én! :)

De ha engem látnátok, akkor azt mondanátok, hogy még nem fújt el a szél... :)

2014. júl. 15. 21:00
 6/6 Lukács Dominik válasza:
A test tömeg is közrejátszik ebben.
2014. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!