Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Körülbelül egy 2 hónapja...

Körülbelül egy 2 hónapja nagyon furcsa érzésem van. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem panaszkodok, mert "mindenem" megvan amire szükségem van. Ha napközbe történik velem valami jó dolog akkor tudok örülni, de este mikor leülök és átgondolom a napomat, akkor arra jutok, hogy szomorúan fekszek le aludni. Egyszerűen nem értem, mert egész nap eszembe nem jut ilyesmi, de mikor ülök itthon este, elkezd ilyen furcsa érzés kavarogni bennem, hogy valami hiányzik az életemből. Ha mással is volt ilyesmi kérlek osszátok meg velem.
2017. nov. 16. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Önmagadba kellene nézni. Tudod te hogy mi hiányzik az életedből, a válasz ott van benned.

Velem is volt már ilyen, segített amikor elmélyedtem magamban, leírtam a kis füzetembe az érzéseimet és szépen kibogoztam a szálakat.

90%-ban érzelmi oka van, 10%-ban valami betegség.

2017. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg nappal vannak körülötted olyan emberek aki elvileg téged kéne hogy érdekeljenek, addig lejoglal a látszat, de számodra üres az életed. Hátha ez valamikor már elég nyilvánvaló lesz, annak akinek ez a legfontosabb, tehát számodra.
2017. nov. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hiányzik egy cél az életedből.

Így a mindennapok esténként csak "szürke hétkoznapok"-nak tűnnek.

2017. nov. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ez nagyon sok emberben lejátszódik, főként sokaknál lefekvéskor jelentkeznek ezek a dolgok. Van akiben azért, mert az élteti, hogy mindig új szinteket érjen el, van akiben meg csak egy helyzet adta negatív "berögződés"
2017. nov. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!