Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az nem furcsa, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nem furcsa, ha a barátnőm körülbelül másfél fejjel kisebb nálam? (Én 194 cm vagyok) 18/f

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem furcsa....!!!!Én is pici lány vagyok és sokkal kisebb vagyok mint a barátom!!!!XD

21/L

2009. nov. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha 194 magas vagy az emberiseg igen nagy resze joval alacsonyabb nalad.Mi ebben a fura?
2009. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem fura, mér lenne. láttam egy olyan párt hogy 2,5 fejjel volt alacsonyabb a lány kb, pedig amúgy nem is volt a legalacsonyabb tipus, csak a srác volt valsz kosaras, kicsit komikus volt ahogy lehajolt hozzá, de ez van :)

forditva furább lenne (ha a lány magasabb ennyivel)

2009. nov. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem furcsa
2009. nov. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne furcsa? Normális. A nők legtöbb esetben alacsonyabbak mint a férfiak. Nekem is volt sok olyan barátnőm aki egy fejjel alacsonyabb volt nálam. Mondjuk én is elég magas vagyok. Örülj neki, hogy ilyen nagyra nőttél. Sok előnye van.
2009. nov. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó mikor nagy magasságbeli különbség van a párok között nekem is 1 pöttöm csajszi teccik
2009. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindig olyan barátom volt, aki legalább 1,5 fejjel magasabb volt nálam. Nagyon alacsony vagyok, velem nagyjából egymagas srácokat max áltsuli 5.-6. osztályában találhatnék.

17L

2009. nov. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösziiiii .é :D
2009. nov. 16. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!