Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Körülbelül Május eleje óta...

Körülbelül Május eleje óta látogatom ezt az oldalt, valamit észrevettem 1-2 hét alatt ami azóta sem javul, sőt talán egyre romlik! Nem csak másoknál de nagyon gyakran magamon is észlelem! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok mások is furcsának,szokatlannak találják!Szóval egyszerűen arról van szó hogy sok szövegnél találkozok enyhébb vagy akár súlyosabb elgépelésekkel,nyilván a koncentrációval vannak problémák,sajnos magamon is tapasztalom hogy hiába alszok eleget,hiába táplálkozok átlagosan egyszerűen gyakori nálam

hogy olyan szintű elgépelést ejtek meg ami nem magyarázható melléütéssel a 2 billentyűgomb(elsőre BILLENYTYŰZGOMB) távolságát nézve és a nyelvtan(NYELTAN) helytelen alkalmazását tekintve!Tehát ki tapasztal hasonlókat,ki érzi úgy hogy itt valami új keletű probléma ütötte fel a fejét?Régóta érik bennem hogy ezt elmondjam,most megtettem még ha bolondnak is fogtok látni!



2012. jún. 24. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Melléütsz, ennyi. Nem kell enynire kiborulni rajta.
2012. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is rendszeresen mellé ütök, mert gyorsabban gondolkodom ,mint gépelni tudok. Ennyi semmi gáz ezért van az,ohgy minden válaszom mielőtt enter-t ütök átolvasom és javítom. Semmi köze a koncentrációhoz, vagy a fáradsághoz.
2012. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Röhögni fogsz,én csak itt ütök mellé,főleg ha gyorsan akarok válaszolni,vagy épp felhúztak,vagy szimplán fáradt vagyok,nem kell mindenbe ezót,plussz dolgokat bele látni.
2012. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem enyhén szólva is túl dimenzionálod ezt a dolgot. Sok ember nem tanult soha szabályosan 10 újjal gépelni (én sem) ennek ellenére használja a gépet. Időnként mellé üt, hát ez van, nem áll meg az élet emiatt. Még akkor sem ha az elgépelést nem húzza alá pirossal a gép, mert vannak olyan esetek amikor az elgépelt szó is értelmes. A helyesírási hibák már bántják a szemem, de hát nem lehet senkit kitiltani a netről mert nem tud helyesen írni. A legjobban a pongyola fogalmazás zavar, amikor a szövegből nem lehet kihámozni, hogy mit is akar a kérdező.
2012. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez még velem is előfordul, pedig két ujjal gépelek, mielőtt küldeném, átolvasom, ami alá van húzva pirossal, ha nem elgépelés valószínűleg valamilyen régies kifejezés, amit ezen a módon is próbálok megmenteni az enyészettől. Persze írás közben az érzelmek is közrejátszanak, mert tényleg vannak olyan kérdések(válaszok)amelyek még az én hétpróbás idegeimre is hatással vannak. És valóban, a fáradtság... Hajnali háromkor...-:(((
2012. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy időt szakítottatok a kérdésemre!Mindenkiét elolvasom továbbra is és elmentem a memóriámba. :)
2012. jún. 24. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:
teljesen igazad van, már én is megakartam ezt kérdezni, hogy miért is gépelnek rosszul...
2012. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!