Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősöd, aki így...

Van olyan ismerősöd, aki így beszél? Mit gondolsz egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés
Nem mondanám, hogy beképzelt, legalábbis nem lekezelõ másokkal, de mindig mindenben meg van gyõzõdve arról, hogy neki mennyire igaza van bármiben, bár nem fejti ki, vagy nem magyarázza el érthetõ érveléssel, hogy miért is, õ csak “így érzi”. “Ráérez az igazságra”. Igazából, vannak olyan elszólásai is, ami által beképzeltnek tūnik, de nem az az arrogáns típus, inkább fárasztó az okoskodása.
2017. nov. 16. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Van, de kedvelem ennek ellenere is, betudom ezt annak h senki se lehet tokeletes.
2017. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen témát illetően nyilvánul meg az okoskodása?
2017. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2 Nem tudom, elég sok van. Pl. érdeklõdési körei között van antropológia, asztronómia, spiritualizmus, filozófia, de ezek elég felületesen, úgy vettem észre, inkább internetes cikkeket olvas, elég meredek gondolatai vannak. Persze megnyílvánul mindennapi élethelyzetekben is, emberi kapcsolatokban, emberismeret, de politizálás is idesorolható.

#1 Én sem mondtam, hogy bajom lenne vele:)

2017. nov. 17. 00:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem a kérdéshez, elég sokat panaszkodik arra, hogy milyen rosszul érzi magát attól, ha nem értik meg, nem értenek egyet vele, ami szerintem azért lehet, mert nem úgy fejezi ki, hogy az kõvethetõ vagy átlátható legyen.
2017. nov. 17. 00:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen voltam régen, aztán nagyon nagyon sok tanulás után egyszer csak megvilágosodtam, hogy régen azért voltam olyan okos, mert buta voltam mint a segg.
2017. nov. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs. Már régen segítettem volna neki, és akkor azért nem lenne.


Sokat kell még tanulnia. Főleg az érzetek különbségéről lenne e témában mit tanulnia, de egyből utána a megértetés fontosságáról is.

2017. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs és messzire kerülöm az ilyen OKOSKODÓ embereket.


Csak hiszi magáról, hogy olyan jóeszű és tájékozott, közben meg buta mint a segg, ráadásul ő van felháborodva, amiért nem értik meg - okkal.


Mostohaanyám ugyanilyen típus, kb. senki meg sem szólítja társasági összejövetelen mert kiég az agyunk a baromságaitól, amit tényként leközöl.

2017. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!