Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mindenkinek van...

Szerintetek mindenkinek van "sötét oldala"?

Figyelt kérdés
Nagyon sok embert megismerhetek a munkám során és sokszor,döbbentem le amikor valakit jobban megismertem,mert olyan dolgai voltak amikre egyáltalán nem gondoltam volna. mondhattok példákat is.
2017. nov. 17. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Az ERŐnek biztos van.
2017. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van mivel a dualitás ezèrt dualitás. Viszont mindenkinek joga vab eldönteni, hogy önmagában melyik pólusba hisz ès így milyen èletet èl.
2017. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, van. Olyan nincs, hogy mindenki csak jó, azért sem, mert a jó is mindenkinek mást jelent. Ami egyiknek jótett, a másiknak árthat. Szóval a jó is viszonyítás kérdése és hogy viszonyíthatnánk máshogy, mint úgy, hogy a rossz oldalhoz mérjük.


A fény is a sötétben látszódik és fordítva. Mindenben és mindenkiben ott van a jin és jang.

2017. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
49%
Nekem is van!
2017. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, mindenki szokott igazságtalan, önző, előítéletes, féltékeny, rosszindulatú lenni időnként legalább, hogy csak pár dolgot említsek.
2017. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem például csak az van. 3:)
2017. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is van, de az nagyon rossz jobb is ha nem tud róla senki. Ezért nem is mutatom meg senkinek sem ezt az énem.
2017. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!