Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét hajú lány vagyok, és...

Sötét hajú lány vagyok, és olyan, mintha lenne bajszom, pedig csak néhány apró szőrszál a szájam körül, ami mindenkinek, csak mivel nagyon sötét színű, ezért látszik, és engem zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarom kiszedni, mert akkor mindig szedegetni kell majd. Esetleg alapozóval kevésbé látszik?
2010. nov. 1. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
vegyél szőkítőport, meg oxidáló szert hozzá. dm, fodrászkellékes stbstb. rajta van a használati útmutató, tejföl sűrűségre érdemes keverni, alá meg vazelint kenni nagyon vékonyan. ehhez patikában olcsóbban jutsz. utána le kell mosni és kész van. kb 5-10 percet érdemes bajusznál rajta hagyni.
2010. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyantáztasd le kozmetikussal. 2-3 havonta kell majd újra menned, de ha zavar (ami érthető, hisz ápolatlan benyomást kelt), akkor ez a jó megoldás.

Otthon is leszedheted arcgyanta csíkkal, de jobb, ha szakemberre bízod.

Az alapozótól csak jobban fog látszani, próbáld meg, és meglátod...

2010. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Tegyél fel hozzá egy olyan kucsmát, mint a Rákóczynak volt ^^
2010. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
en minde nap borotvalom. kb. 2 masodpercet vesz igenybe.
2010. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
JAJ! Ne borotváld,mert csak erősebb és sűrűbb lesz.Akkor már inkább a gyanta,vagy a szőkítés.Azért se borotválnám,mert egy srác abban a pillanatban,hogy megcsókolt,rögtön érezni fogja(mert szúrni fog) nem beszélve arról,hogy lehet,hogy minden 2 másodperces borotválás után kipattog a bőröd.
2010. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem meg soha nem pattoggott ki es olyan sima mint a baba bore. de az is igaz mindenkinek mas a bore.
2010. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!