Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emiatt én most unalmas kamasz...

Emiatt én most unalmas kamasz vagyok?

Figyelt kérdés
Nos nem vagyok az a nagyon bulizós fajta de az évben 1-szer 2-szer elmegyek házibuliba.Kocsmázni is voltam már ahol rendesen írtam azért. De inkább jobban -bírom a mozizást,sporttal kapcsolatos programokat. Ettől független minden hétvégére szervezek valamit. 16/L

2017. nov. 18. 07:05
 1/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Max ha te annak érzed magad...
2017. nov. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Ezek alapján nem sok különlegességet véltem fölfedezni benned.
2017. nov. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem! Te egy normális kamasz vagy! Vedd úgy, hogy kezet ráztam veled és gratulálok! Ne állj be a sorba mert ott nyomik vannak most már, a te korosztályodban. Maradj ilyen és legyél büszke rá!!

A munkám során sokszor láttam tizenéveseket a saját hányásukban-hugyukban fetrengeni, lányokat és fiúkat egyaránt, undorítóak, nem épelméjű az aki ilyeneket csinál.

Azt sem tartom normálisnak, hogy péntek délutántól vasárnap estig az utcákat járják félrészegen/félhülyén, betépve, visítoznak meg üvöltöznek mint vmi agyhalottak. Aztán meg hallgatni kell a sírásrívást a tv-ben, hogy szegény diákok milyen túlterheltek. Lófszt, csak életképtelenek.

Szóval hajrá csajszi, csak okosan!

33/N

2017. nov. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy unalmas, csak más az érdeklődési köröd
2017. nov. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
don't worry about this
2017. nov. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
"ahol rendesen írtam azért ":DD
2017. nov. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valakinek igen, valakinek nem.

Nekem pl. nem attól lennél izgalmas hogy milyen helyekre jársz, hanem h akárhova megyünk tudsz e izgalmas lenni, egyedi.

2017. nov. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor vagy unalmas, ha csak az anyanyelv eset érted. Minimum három nyelv. De azért néha egy nyelv is elég, mert különleges pl. Japán,héber.
2017. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!