Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elég unalmas az életem, mit...

Elég unalmas az életem, mit tegyek? 14 f

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet az, hogy egy elég jó hatosztályos gimnáziumba járok, és a többség az osztályomból nagyon intelligens, viszont bizonyos szempontból kicsit éretlen és nem igen jár el otthonról. Ezért én is nagyrészt otthon ülök suli és különórák után, annak ellenére, hogy vannak barátaim. A minap találkoztam egy sráccal, akit utoljára 3 éve láttam, és mint kiderült a barátaival már buliznak, isznak stb. (A fiú egyébként velem egyidős és abszolútvértelmes és művelt, de náluk így alakult ki. Mielőtt félreértenétek, én nem akarok bulikon lerészegedni, vagy ilyesmi, de erről az egészről eszembe jutott, hogy egy kicsit már beindulhatna az életem. Mit tegyek? Tudtok esetleg olyan ifiúsági helyet, ahova néha be lehet ülni, vagy ilyesmi?

2014. okt. 29. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, vannak barátaid. Miért nem hívod el őket valahova, miért nem szerveztek közös programot? Rengeteg mindent lehet csinálni, aminek semmi köze a bulikban való lerészegedéshez, csak kell valaki, aki megszervezi. Biztos vagyok benne, hogy a barátaid is szívesen részt vennének valami délutáni/esti programon - például beülhettek valahova pizzázni/teázni, elmehettek bowlingozni vagy billiárdozni, esetleg moziba vagy hasonlók :)
2014. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

vagy valami közös sport: futás, biciklizés, focizás, görkorizás, deszkázás, ezeket mind lehet csapatban többen is csinálni.


lényeg, ne otthon ülj minden nap

2014. okt. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megpróbálok szervezni valamit, de mint mondtam, a barátaim is otthon ülnek, ráadásul a többség szülei (köztük az enyémek is) úgy kezelik a gyerekeiket, mintha 4 évesek lennének, és gyakorlatilag ki se engednek a házból egyedül. Mindenesetre köszi a válaszokat!
2014. okt. 30. 09:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Hé, bro nem ülünk be délután/este a mekibe/megyünk el plázába/megyünk el rollerezni bmx-ezni, vagy gördrszkázni/ megyünk el moziba stb.?


Mi ebben olyan nehéz?

De attól hogy elmész valahova 1x, még nem "indul be az életed."

Ha ilyen otthon ülő haverjaid vannak, keress újakat, barátkozz másokkal is. Ott van rá a facebook/ask, de êppen kimehetsz a parkba is egy focilabdával, vagy mint irtam egy rollerrel vagy gördeszkával, kicsit haverkodni,

2014. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot. A barátaim sajnos úgy képzelik el a szabadidejüket, hogy végig otthon ülnek és nem is akarnak ezen változtatni. Tudom, hogy annyitól nem változik meg az életem, higy ehyszer elmegyek valahova, ezért megkérdezem, hogy nem tudtok-e olyan helyet, ahová be lehet ülni napközben is, nagyrészt kamaszok/fiatalok vannak, lehet enni-inni kapni, és van egy jó hangulata?
2014. okt. 30. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:

amiről te beszélsz, azt a felnőttek csinálják: ülnek a sörözőben


sportolni sem engednek el a szüleid? nem mehetsz el bicajozni, deszkázni? ha mégis akkor találsz haverokat akikkel együtt lóghatsz kicsit

2014. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha ennyire szeretnek otthon ülni akkor kezdjetek el közösen valami onlyne játékkal játszani( pl: WOT, LOL, DayZ, Warthunder, battlefield multi, stb stb stb....
2014. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!