Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok kinek volt igaza?

Mit gondoltok kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

Reggel iskola elott talalkoztam baratnommel és osszevesztunk. Mikor reggel találkoztunk már akkoris feszült volt, majd felrobbant. Aztán leüvölt hogy nem tanultam egy dolgozatra...az előző temazarom 5-os lett amúgy. Eloadta kifogaskent hogy csak aggodott holott ilyet sose csinalt elotte. Ennek az egesznek semmi köze a tanuláshoz hanem hogy megszoltak hogy megvaltozott. Emiatt tölti le rajtam a feszultseget. Tenyleg nagyon mas lett, mindig mellette allok biztatom ott vagyok ha baj van erre flegma, olyan szinten lenéző és folyton azt érezteti velem hogy felsőbbrendű. Óra elott meg ugy beszelt mint a kutyaval velem azt mondta h "latom nagyon negharagudtal, tudom mit gondolsz most rolam" meg ilyenek de ezt ilyen buszken mondta mintha ellensegek lennenk ilyen gonoszan. Nagyon rosszul esett. Napok ota flegma és folyton meg akar valtozni h ő nem lesz cuki kislany. Csak velem miért ilyen? Ott ült elottem órán ott bőgtem végig a háta mogott ő pedig rohogcselt. Ettol boldog h rosszba lehet velem? Meg ram akarja kenni az egeszet h aggodott amiert nem tanultam mert erettsegi...de ez csak egy sima dolgozat bezzeg azt nem veszi szamitasba h o mindig puskazik, sosincs cucca tankonyv fuzet tollat is mindig tolem kér meg ha nem akar SZAKMAI tantargybol dogat irni akkor nem jon be az iskolaba es van pofaja nekem aztt hazudni h rosszul van. Barmit kerdezek ideges flegma és mondom nagyon lenéző egoista. Mondtam neki h mar nem kivanok ezek utan olyan szoros barátságot ápolni vele. Ez nem tulzas ugye? Pedig ő lett mas velem. Sztetek kinek volt igaza? Velemeny?

17/l


2017. nov. 19. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baromi jo, hogy nem csajnak szulettem.
2017. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked van igazad és én nem foglalkoznék vele.
2017. nov. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van igazam.
2017. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!