Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem magam ennyire...

Miért érzem magam ennyire öregnek 17 éves létemre?

Figyelt kérdés

Csak pár éve volt, hogy azzal triggereltem anyámat, hogy rockzenét hallgattam meg fiúsan öltöztem. Aztán később hevesen bólogattam mikor a melegek/biszexek/lezbikusok elfogadásáról volt szó. Kettőt pislogtam és azon kapom magam, hogy nem tudom mi történik. A kis 14 éves csajok olyan magyar zenéket hallgatnak amikben a sz*opásról meg a ba*szásról énekelnek. A youtube meg olyan videókat dob fel ahol egy magyar kissrác sminkeli a szemét rózsaszínre(!!) wtf?

A húgom olyan szlenget használ amit nem értek és mikor belegondolok, hogy jövőre érettségiznem kell aztán munkát találni akkor csak ahhoz van kedvem, hogy beüljek a sarokba kötögetni és hajtogatni, hogy "ezek a mai fiatalok" xD

Node értitek. Mondjátok, hogy nem csak én vagyok ezzel így, mert rémes érzés.



2017. nov. 19. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
En is ugyan igy vagyok vele :D csak en 21 vagyok. xD szoval meg oregebb...
2017. nov. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A youtube elemzi, hogy mit nézel és hasonló videókat dob fel! Érdekes nekem sabaton és csgo-t dob fel meg it's borisos videókat! Nyugati szennyet hallgatnak, és akkor mi van? Több hús lesz a piacon! Legalább a striciknek lesz dolguk! Nem kell ezen meglepődni, munkahelyen meg szétfognak szivatni, mert a főnök megteheti ezt! Kapitalista országban élünk! 20/F
2017. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
88%
Szever Misi a sminkes fiu? Szerintem nagyon ugyes, es semmi baj sincs vele, ha igy erzi jol magat, csinalja!
2017. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én fordítva vagyok ezzel. Túl a negyvenen, meg mindig fiatalnak érzem magam. Csak jó lenne, ha erről a testem is "tudna".
2017. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd rajossz hogy addig vagy fiatal amig ezekre racsodalkozol. En bar toled hallok egy ket dolgot eloszor most, de nem lepodom meg semmin ma mar, annyi mindent lattam ;)
2017. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!