Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen személyiségű fiú illik...

Milyen személyiségű fiú illik leginkább egy hidegebb, introvertáltabb lányhoz?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hidegebb introvertáltabb fiu
2017. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az nem lenne túl unalmas nekik? :D
2017. nov. 19. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megértenék egymást:D
2017. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Ket introvertalt soha a budos eletben ha csak nem a munka vagy suli nem koti ossze oket nem fognak konnyen kommunikalni. En is introvertaltabb alkat vagyok (bar mar megtanultam “viselkedni” maskepp ha uy akarom) de nekem ezerszer konnyebb egy extrovertalt figuraval ismerkedni.
2017. nov. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy két introvertált nem fog könnyen kommunikálni egymással, de én azt vettem észre, hogy egy extrovertált embert egy idő után, vagy egy komolyabb helyzetben zavarni kezdi a másik zárkózottsága. Tehát szerintem ez azon múlik, hogy az adott introvertált személy milyen személyiségű emberek társaságában érzi magát legjobban, és érzi, hogy képes ilyen téren kompromisszumot kötni, és adott esettben nyíltabbá válni.
2017. nov. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én introvertált vagyok. És nagyon örülnék egy ilyen lánynak mint te. :)
2017. nov. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem talaltatok el egyaltalan elozo hozzaszolok.

Egy hidegebb introvertaltabb lanyhoz mindenfele fiu illik, kiveve az erzekeny tipus, akinek olyan lany kell aki odaado es a szerelmet kimutatja.

De az osszes tobbi macso fajta, aki szereti ha egy no nem adja be konnyen a derekat, mind boldog lesz vele, hiszen a szerelmeert nap mint nap meg kell kuzdenie.

Azok is ellesznek vele, akik a titokzatos not szeretik. Es ezek altalaban a nagy tarsasagi emberek, alfa himek, "szemet pasik" mind egy szalig jok hozza, mert hiszen azok egy kapcsolatban szeretik megorizni az autonomiajukat, es utaljak ha egy no log a nyakukon.

Szoval mindenfele pasi jo, kiveve az erzelmes erzekeny hosszerelmest.

2017. nov. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!