Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek 21 századi ember...

Sanyivok kérdése:

Szerintetek 21 századi ember ilyen?

Figyelt kérdés
Egy 21. dik századi embernek tartom magam, elfogadó vagyok nem zavar semmiféle homoszexualitás sőt igazából zavarnak akik ezt elítélik. Elkepesztő tudás szomjam van mindent tudni akarok.Szeretek divatosan de visszafogottan öltözni,és stílusomat vállalni. Igyekszem illedelmesen viselkedni és a véleményem vállalni mindennel szemben és nagyon szeretem a kulturált vita szituációkat. És nagyon elszomorít ha valaki e miatt elítél, és nagyon sajnálom azokat az embereket akik nem ilyenek ,mert így egy boldog ember vagyok.

2017. nov. 20. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Ilyen egy tipikus balliberális. És most pedig mehetsz felvenni a jutalmat a dk-nál.
2017. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
nincs ellentmondás , kicsit sem az írásodban , igaz?
2017. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Remélem, hogy nem.

A leírtak alapján annyira elfogadó vagy, hogy senkivel sincs bajod, csak azokkal akiknek kicsit is más a véleménye mint neked, sőt még le is nézed őket ezért. Képes vagy 3-szor ellentmondani önmagadnak is egy mondaton belül és szeretsz vitázni.. nem tudom milyen vita lehet ez, ha még te sem tudod mi mellett érvelsz.

2017. nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen értem, miért gondoltok ellent mondásra de lehet fogalmazásommal vannak problémák mert nekem többszöri újraolvasás után is világos mit írtam, nem nézem le azokat akinek más a véleménye, csak sajnálom aki azt a véleményt nem tudja ész érvekkel alá támasztani
2017. nov. 20. 22:39
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
remélem nem
2017. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

"elfogadó vagyok nem zavar semmiféle homoszexualitás sőt igazából zavarnak akik ezt elítélik."


Most mi van? Ezek szerint nem vagy elfogadó. Mert akkor elfogadnád az elitélők véleményét is.


És és és...

2017. nov. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nincs olyan, hogy "21. századi ember". Mindig is bizonyos mértékig különbözőek voltak az emberek, és ez így van jól.
2017. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
de mond legalább vagy 18?:D mert ha nem akkor nem lehetsz teljesen 21. századi :P
2017. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Milyen az a "dik század?" Száz olyan ember, aki úgy beszél, hogy "dik"? :D
2017. nov. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

"21. dik"


Ez mi? Huszonegyedikdik század? Tényleg hatalmas tudásszomjad lehet.

2017. nov. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!