Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért hisznek ilyen sokan a...

Miért hisznek ilyen sokan a horoszkópban, tényleg van olyan 21. századi ember aki azt hiszi, hogy a csillagok állása hatással van bárkire és bármire is?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Még ennél nagyobb baromságokban hívö emberek is vannak tucatszámra.
2011. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az biztos! Olyan kérdéseket is találtam ahol teljes biztossággal olyanokat állítottak, hogy őket elrabolták a földönkívüliek, vagy, hogy azt állítják magukról hogy ők UFO-k, és még a rövidítés jelentésével sincsenek tisztában, mivel az UFO egy tárgy, de ők ez alatt egy földön kívüli lényre gondolnak. a rövidítés teljes jelentése: Unidentified Flying Object, vagyis Azonosítatlan Repülő Tárgy, ezek meg azt hiszik, hogy az UFO maga a lény.
2011. nov. 7. 16:01
 3/14 x) ***** válasza:
52%

Jajj de okosnak hiszed magadat kedves kérdező... aki tényleg gyakran válaszolgat ide, meg tényleg komolyabban foglalkozik az idegenekkel az tudja mi az UFO. Aki meg nem vérprofi a földönkívüli témában, annak engedjük már meg hogy tévedjen ennyit. A horoszkóphoz való hozzáállásod alapján te se néztél utána mi is az valójában, így semmivel sem vagy különb az általad hülyének titulált embereknél.

Az meg tudományosan is bizonyított, hogy a csillagok nagyon is hatással vannak az emberekre. Ha nem is olyan értelemben hogy pontosan meg lehessen belőle állapítani hogy "ma össze fogsz veszni egy fontos személlyel az életedben" vagy "ma rád talál életed szerelme" de például a kedélyállapotodra nagyon is hatással van.

Amúgy meg te sokkal értékesebb embernek hiszed magadat amiért kritizálod mások hitét? Tudod mit, inkább higgyél valamiben ahelyett hogy mások hitét kritizálod. Mi is röhöghetnénk hogy "haha te nem hiszel a horoszkópban?! :D" de nem tesszük.

2011. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

Az UFO már régóta nem csak azonsítatlan repülő tárgyat jelent, hanem az idegeneket is hívhatjuk így. Ez van, a nyelv folyamatosan változik.

Pl. ha azt mondom rád hogy köcsög, valszeg nem azt hiszed, hogy edénynek tartalak.

2011. nov. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én csak azt akartam ezzel az UFO-s dologgal jelzni, hogy vannak olyan hülyék akik azt állítják, hogy ők "UFO-k" közben fogalmuk sincs róla, hogy mit jelent... Ha tudni akarod nem azért írtam le az ufo jelentését mert, "olyan okosnak hiszi magát a kedves kérdező..." hanem azért, hogy alátámasszam állításomat. A horoszkópról tudom, amit tudok, és baromságnak tartom, vagy támaszd alá tudományosan!
2011. nov. 7. 16:29
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, beleépült a köztudatba, hogy az UFO a földönkívüli lényt is jelenti, pedig ez helytelen.
2011. nov. 7. 16:32
 7/14 anonim ***** válasza:

Vannak jogilag helytelen kifejezések a magyar köznyelvben, de ezek az informális nyelvhasználat velejárói, pl. jobban fáj, hiányzol, shoppingolni. Az UFO valóban rövidítés, de az ufó szó már bír 'lény' jelentéssel is. Fogadjuk el, ez van. A nyelvészeket kérdezd inkább, mit lehet ez ellen tenni.


Amúgy a horoszkóp tényleg hülyeség, és ami még nagyobb, hogy senki nem tudja, hogy működik, csak vakon hisznek benne.

2011. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nos a legközelebb lévő égitest a Hold..van hatással a földre??IGEN! Van hatással az emberekre? IGEN! Akkor miért ne lehetne hatással a többi csillag is, eltekintve a távolságtól?

Amugy tudtom szerint pedig az UFO nem csak a tárgy, hanem az Ufonauta szó rövidítése is..gondolom tudjuk mi az az ufonauta??!

2011. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Eltekintve a távolságtól??? :DDDD Ja, és eltekintve a gondolkodástól végülis bármi lehet :DDD


A Hold egy test, tömege van, hatással van rád. Én is egy test vagyok, van tömegel, tehát hatással vagyok rád. Ugyanolyan vagyok, mint a Hold, eltekintve a tömegemtől :DDDDD


Jót röhögtem, kösz :D

2011. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Miért írnak ki ilyen kérdéseket?

Mit zavar az téged, hogy ki miben hisz?

Ő hisz, te meg nem.

Ennyi!

Engem sokkal jobban zavar az, ha valaki a másik hitét kritizálja, és leszólja, mintha hinne a horoszkópokban, jóslásban, bármiben.

Én sem hiszek a horoszkóp előrejelzésekben, de más hisz, és ez nem az én dolgom!

Tiszteletben kell tartani!

2011. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!