Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a K-popról?

Mit gondoltok a K-popról?

Figyelt kérdés
Pl.: BTS, EXO, Monsta x, BigBang, 4Minute, TWICE, BlackPink,

2017. nov. 21. 18:26
 1/9 anonim válasza:
67%

Én a BTS -t néha szoktam hallgatni :D

Nagyon jó banda ♥

2017. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Captain Logic ***** válasza:
20%
Semmit.
2017. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Azt gondolom, hogy

- sok idolról el sem lehet dönteni mi a neme.

- sok szánalmas tini nyáladzik értük, pedig fogalmuk sincs nemhogy az idolok igazi életéről - már ha ezt életnek lehet nevezni -, de még a koreai pasikról sincs autentikus infójuk

- a zenéjük nem rossz, de van jobb is

2017. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Nekem nagyon nem jön be. Főleg azok a pasik pff...
2017. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Attól hogy lepontoztok 14-15 éves lánykák, még igazam van. Fogalmatok sincs az idolok igazi életéről, sem a koreai pasik igazi énjéről, nem magazinos koreai kultúráról. Fogadjunk nem egy közületek azt hiszi, hogy majd a koreai férjével idilli élete lesz az imádott Dél-Koreában. Én ismerek olyat, akinek valóban koreai férje lett Dél-Koreában, de qrva nagyot koppant a kultúrális különbségek miatt. Igen kevés magyar nő alkalmas arra, hogy koreai feleség legyen. Az ázsiai nők többsége szebb, okosabb, háziasabb, tisztelettudóbb. Mégegyszer mondom, az idolok igazi életéről nagyon ajánlott olvasni.
2017. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mansour ***** válasza:
66%

Hát, nekem a lánybandák jobban tetszenek :)

Nekem a K-pop az aegyo-ról szól, és hát, elnézést, ha megbántok valakit, de az már nevetséges, amikor ezek a kisfiúk macsóskodni próbálnak...

2017. nov. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Az én véleményem az, hogy szerintem egy különleges műfaj, rengeteg jó dolog van benne, de ugyanakkor ott is vannak olyanok, amikkel nem értek egyet. Viszont aki azt gondolja róla, hogy csak 12-15 éves nyáladzó lánykák a rajongói, akkor nagyon téved. Te mondhatod, hogy fúj a rajongók mit sem tudnak koreárol meg az idolok igazi életéről, meg hogy néznek ki a fiúk, stb... De először is azt megkérdezném, hogy te tisztában vagy vele? Biztosan tudod mennyit dolgoznak az idolok, és persze szerintem nem kellene őket ennyit hajtani, viszont sokan pedig magukat hajtják, maguknak érik el a sikereket, és sokan pont ezért szeretik őket. Mert igenis megdolgoznak a sikerért, ugyanis vannak háttérsztorik is, nem csak az, amit a képernyőn lát az ember. Másodszor pedig, nem csak ilyen nyálcsorgató lányokból áll a rajongótábor. Nyilván sok az ilyen, és őket én sem szeretem, és a falra tudnék mászni tőlük, de nem mindenkit ez alapján kell elítélni. Az meg, hogy hogy néznek ki az idolok... Ilyen a popkultúrájuk, nem tetszik, nem nézed pont. Sokan, mint például én is, azért szeretik ezt a műfajt, mert sokszínű, és mindig tudnak valami újat mutatni. Nyilván nem mindenki, mert szerintem is van olyan előadó, akiknek full ugyan olyanok a zenéik, viszont nem ócsárolom őket, nekem ez nem jön be, akkor nem hallgatom, és olyannal foglalkozom ami tetszik. Ha mindenki ezt tenné, sokkal kevesebb veszekedés, és egymásnak ugrás lenne ezen a téren. Ez az én véleményem.
2017. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
63%
nagyon jó számokat írnak és nekem a BTS a kedvencem.
2018. febr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam néha hallgatni. Főleg BTS-t, EXO-t, de más bandákat is.
2018. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!