Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok ha egy férfinak...

Mit gondoltok ha egy férfinak 31 éves korában még nincs jogosítványa, viszont eddig mindig boldogult az életben, ráadásul külföldön? A kérdés nőknek szól és nem lányoknak! Kíváncsiságképpen ha nem gond életkort is kérnék.

Figyelt kérdés

2017. nov. 17. 16:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Nekem sincs jogosítványom, de tervben van. Nem nézném le emiatt, hiszen mindenkinek más az élethelyzete, lehetségesnek tartom, hogy eddig nem volt szüksége rá, vagy bármi egyéb ok adódott. Régen rossz ha valaki ennélfogva ítélkezik az emberek felett. 25/N
2017. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

Nem gond, de párnak nem választanám. Nekem 17 éves korom óta van jogosítványom és nem akarok senki kizárólagos sofőrje lenni. Egy párkapcsolatban elkerülhetetlen lenne, hogy aki vezet az intézze a súlycipeléssel kapcsolatos dolgokat. Én vinném az autóval a bevásárolnivalót, nekem kellene mennem cementért, én kölcsönözném az utánfutót ha apósékhoz megyünk erdőre, én fuvaroznám a családot Horvátországba a nyaraláshoz... Végtelen lista.

Nekem ráadásul a férfi akkor férfias, ha vezet. Ez van.

2017. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem érdekel, szeretek vezetni. Nekem max annyi bajom lenne vele hogy ha esetleg valami baj van akkor nem tud kórházba vinni.
2017. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Én speciel semmit sem gondolok. Nem jogsi megléte alapján ítélek meg embereket, és a jogsit sosem késő letenni. A koromról annyit, hogy érett nő vagyok.
2017. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
Akkor már az is elítélendő, ha kocsija sincs?
2017. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Engem nem érdekel. Páromnak sincs jogsija, nekem sincs, tervben sincs. Mi is külföldön élünk. Maximum 30 percenként járnak buszok, vonatok. Teljesen más irányba járunk dolgozni is, szóval 2 autóra lenne szükségünk, ami szintén fölösleges. Nyaralni repülővel/ vonattal járunk, még ha lenne is autónk, akkor sem autókáznánk 10+ órákat.

23/N

2017. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

Hát szerintem egy pasinak alap ha van jogsija...szóval azért nem ártana, mert mindig jól jön én ugy vagyok vele.. :)

Én imádok vezetni, sose értettem azokat akiknek nincs jogsijuk :/

25N

2017. nov. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

Én sem érzem problémásnak, csak ha páromnak szeretném választani.

Szerintem kell, hogy mindkettőnknek legyen jogosítványa, ha valamelyikünkkel lesz valami, akkor a másik is tudjon vezetni. Pl. ha nekem csak elpattan a térdemben egy porc (pont most volt ilyen, ezért jött ez zsigerből), vagy kificamodik a bokám ami miatt hetekig nem vagyok képes benyomni a kuplungot, nem tudok vezetni, akkor nem lesz többet nagy bevásárlás? Vagy a párom hazacipeli a boltból a két karton vizet és a többi megvásárolt cuccot? Ami autóval nem nagy dolog, de gyalog még két utcányiról sem kellemes.

Olyan is előfordult, hogy nagyon fáradt voltam és éreztem, hogy nem tudok úgy figyelni, megkértem a páromat, hogy vezessen ő hazafelé. Fordítva is előfordult. Nem szeretném, ha ez egyoldalúvá válna és nőként én lennék a család kizárólagos sofőrje.

Azt is furcsállnám, ha a babánk mellett a párom ülne a hátsó ülésen és nem én.

27/N

2017. nov. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
57%
Mi az hogy egy ferfi akkor ferfias ha vezet? XD A ferfi CSAK akkor ferfi ha egymagaban megbirkozik egy vaddisznoval aztan megeszi. Na akkor ferfi egy ferfi. Vezetni mindenki tud
2017. nov. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
98%

Én biztos nem ez alapján döntenék. Nem mondom, hogy rossz dolog ha van neki, de például egy kapcsolatban biztosan nem volna elsőrangú dolog számomra, hogy van jogsija vagy nincs.

23

2017. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!