Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 18 éves fiú vagyok, de kb.15ne...

18 éves fiú vagyok, de kb.15nek nézek ki (? )

Figyelt kérdés

Mit tehetnék? Majd hamarosan autót vezetni is fogok, de kicsit furi lenne, nem? :((( Mit tehetnék, hogy magasabb legyek? Meg felnőttesebbnek nézzek ki? Vagy legalább annyinak, amennyi ténylegesen vagyok....:(

Igazából nem is a magassággal van a nagy gond, hanem maga egybe az egész kinézetem, nem vagyok dagadt, inkább vékonyabb, de nem az a nagyon vékony.

Valami ötlet?



2017. nov. 21. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Írj a télapónak.

Komolyra fordítva...semmit nem tudsz tenni.

2017. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát ez finoman szólva is sz0pás ...
2017. nov. 21. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy rossz. De később gondolj bele, milyen jó lesz, hogy fiatalabbnak nézel ki a korodnál
2017. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vezetéshez van ülésmagasító-gyerekeknek, ez megoldva.

Öltözz férfiként s ne micimackós pólót vegyél fel, ne pávásan fess.

Legyen stílusod, egyéniséged.

2017. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki..Ismerek olyat,aki 39 éves,de ránézésre 60-nak mondtam volna..Majd ha idősebb leszel,örülni fogsz ennek
2017. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

-3évre te mondod mi szívás xD ez kva nagy.


Szivem, 24 vagyok, saccra 16-7-nek mondanak.

Vásárba papika:

"mit keres itt egyedül egy kislány?"

Anyám munkahelyére betévedve:

"áhh szval ő a legkisebb lányod?"

Húgom meló helyén:

A huszonéves srácok kukkoltak, de hozzám se szóltak, oda visz hugi bemutatni névre...srácok még mindig kukák s oda mondta utólag "jah, amúgy a nővérem" - megeredt a szájuk.


Dohánybolt stb helyen ajtóba felszólítanak a távozásra/ elkérik személyit s nem győznek bocsánatot kérni.


Előny: Simán utazok diákjeggyel, ha nincs közelgő ünnep.


Élvezd ki a pillanatokat s röhögj azon, akik fiatalabbnak néznek.


Attól, hogy elmúlsz 18 nem lesz nagyobb tekintélyed stb, csak egy vacak szám (saját 18. évemről is így véltem). Inkább "teher" a nagykorúság, annyi az előnye, hogy korhoz kötött árukhoz hozzá férsz.


Nem kell parázni. Élvezd!

2017. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt elárulom legtöbb volt sulis társam elhízott, tokásodott, hullik a hajuk/kopaszodnak s a legtöbb úgy néz ki, mintha 10-25évvel öregebb lenne.

Miközbe én fiatalosan fotózásra járok xD mellék hobbiból.(nem +18as, 2év kérlelés/felkérés után adtam be a derekam.)

2017. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Járj konditerembe és edz, attól megnő a testtömeged, nagyobb alkatú leszel, így idősebbek is fogsz tűnni.
2017. nov. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!