Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha huszonévesen félek a...

Gáz ha huszonévesen félek a viharoktól? Fiú vagyok és félek ha vihar van. Vastag paplan kell hogy eltudjak bújni. Ilyenkor mindig mesét nézek h felvidítson.

Figyelt kérdés
2017. szept. 16. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez most komoly vagy csak unatkozol?
2017. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
komoly
2017. szept. 16. 20:32
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Inkább nevetséges. :D Próbáltál már valamit tenni ez ellen?
2017. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen, plüssel aludni xD
2017. szept. 16. 20:35
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Mindenki mástól fél:) Szerintem nem gáz.
2017. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
B*$ZDMEG VILLÁM, KAPD BE A F@$ZOM, NEM VAGY MÁS CSAK EGY ISTENI FING! Villámtesók örökre?
2017. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is félek, legalábbis nem szeretek kint tartozkodni vihar idején, házon kívül. Az én viselkedésem még normálisnak ítélhető, mert a ház fala meg tud védeni a vihartól, a széltől és egyéb gondoktól. De paplan és mese-nézés mitől óv meg ez esetben?:) Én nem mondom, hogy gyerekes vagyxD csak azt, hogy hiányzik a reális, módszeres gondolkodás a fejedből:))
2017. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"..h felvidítson"


Te aztán jól kifejezted magad.. akkor most az a baj, hogy elszomorodsz a vihartól, vagy az, hogy félsz? A kettő nem úgyanaz, ha félsz konkrét veszélyektől, a meséktől nem leszel nagyobb biztonságban..

2017. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Malacka is félt a vihartól. Az ágya ala bújt, mert hite szerint a Mumusok száma nővekszik vihar ideje alatt, tudniillik a Mumusok, akkor táncolnak az esőben. Persze Malacka mit sem tud, arról, hogy amikor vihar van, pont hogy nem vadásznak Malacra a Mumusok, olyankor ünnepelnek, esőtáncot járnak.

Persze, Malacka azt hiszi körülötte forog a világ, és Mumusok vadásznak rá. Nem tudom mennyire volna helyes Malackát felvilágosítani, arról a tényről, hogy a Mumusok lexszarják őt, annyira jelentélteleny.


A kérdezőnek javaslom vihar idején Malacka a Hős című mese megtekintését.

2017. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem nen gáz mindenkinek van valami félelme/fóbiája szerintem annyi hogy Menj el picológushoz be légy szégyellős;)

Én személyszerint én is félek a nagy viharoktól mert beképzelem magamnak hogy belém csak a villám....

2018. ápr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!