Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet hogy egy kopaszodó...

Hogy lehet hogy egy kopaszodó hájpacninak szép és jó nője van nekem meg aki se nem vagyok dagadt a fogaim tökéletesen egyenesek és normálisan nézek ki, nem jut nő és elhajtanak? MIÉRT? 20f

Figyelt kérdés
igényes vagyok a külső megjelenésemre, fogszabályzóm volt évekig és van hajam is, amivel hetente fodrászhoz megyek és ízlésesen öltözködöm. mégsem kellek senkinek. Az egyik ismerős meg egy dagadt srác akinek a fogai marhára nem egyenesek, a haja ritkul durván és még dagadt is, baseball sapkátban járkál mint valami idióta és olyan nőke van hogy csak na. Én meg próbálkozom, de ennél jobban már nem nézhetek ki! Plasztikáztassam magam át? vagy ha énis víziló leszek akkor már kelle majd valakinek?
2017. szept. 21. 16:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Már a kérdésből át jön a stílusod. Le néző vagy és felszínes. Plusz egy irigy kis hülye. Ezen gondolkozz el és rá jösz a válaszra.
2017. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Mekkora vesztes lehetsz ha még egy 'kopaszodó dagadt hájpacninak' is aktívabb a nemi élete mint neked. :)
2017. szept. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
NE a külsöddel foglalkozz, hanem próbálj meg értelmesebb és értékesebb EMBER lenni!
2017. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Mert ők nam csupán önmagukkal törödnek, ezért szerethetők.
2017. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
A stílus maga az ember. Ìràsodbòl sugàrzik a nem megfelelő stìlusod. Lehet hogy te jòl nèzel ki, de azt remélem tudod hogy közel sem csak az szàmit. Lehetsz te álompasi, ha mellette, ahogy tapasztalod magad is hogy egy barom vagy!
2017. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem a klónok támadása. Minden èvtizedben más az ideális kinèzetről alkotott ábránd. Csak káprázat. Hülyesèg erre alapozni. Látom, hogy nagykèpű bekèpzeld ember vagy ès sajnállak mert ilyen gondolkodással elèg szar èleted lehet.
2017. szept. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Ezt a kérdést olvasva, én is inkább a "kopaszodó hájpacnit" tartom szimpatikusabbnak. Első dolog az, hogy nem kellene nekem egy olyan férfi, aki ennyire el van szállva a külsejétől. Másik meg az, hogy olyan férfi sem kellene, aki másokat lenéz csak azért mert nem születtek tökéletes testi adottságokkal.

22/N

2017. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

Hol vagy te, Kérdező, amikor az itteni bolhák azon pattognak, hogy csakis és kizárólag a milliárdos, kockahasú görög márványszobroknak lehet nőjük? :/


Amúgy segítene, ha ehhez az egész párkeresés dologhoz úgy állnátok hozzá, mint ahogy a magányos emberek a barátkereséshez: önvizsgálattal, hogy mi lehet a baj veletek, nem pedig pökhendiséggel, hogy márpedig nektek alanyi jogon jár egy másik emberi lény társasága, hiszen vannak jó tulajdonságaitok is.

2017. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hetes, van már hajbeültetés is, ha meg nem akar akkor vágja le teljesen mert ronda és mellesleg fogszabályozó is létezik én is évekig hordtam és felnőtteknek is lehet! Jah, és le is lehet ám fogyni. nem született ő semmilyen rossz testel, csak elhanyagolta.
2017. szept. 21. 16:47
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

kérdező: én egy kopaszodó, pocakos figura vagyok, viszont jó a stílusom, meg tudom nevettetni a nőket plusz szórom rájuk a pénzt, nagyon jó csajaim voltak/vannak


de nem a külső a lényeg a nőkben sem, csak szólok

2017. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!