Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, ti elmennétek egy leszbik...

Nők, ti elmennétek egy leszbikus klubba, ha a legjobb barátőtök, (aki leszbikus) meghívna?

Figyelt kérdés
Egy kicsit rossz hangulatban vagyok mostanában és a barátőm ezt találta ki, hogy kimozdítson.Azt mondja jó hely,van ott sok ismerőse, biztosan jól fogom érezni magam.

2017. okt. 28. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, már voltam is vele olyan helyen. Tényleg jó ott a buli :D
2017. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a férfiakat szeretem, de ha biztosan tudnám, hogy kikapcsolódhatok nyugodtan anélkül, hogy bárki is bepróbálkozna, lehet, hogy megnéznék egy ilyen helyet. Egyik kolléganőm b*bárba akar menni szórakozni, mert ott biztos nem nyomulnának rá a férfiak. Egyébként a férfiakhoz vonzódik, de amikor szórakozni akar, akkor nem az ismerkedés a célja, csak a kikapcsolódás.
2017. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is a férfiakat szeretem:) Nekem is csak a szórakozás lenne a célom.
2017. okt. 28. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Én elmennék. Van nekem is leszbikus barátnőm, aki jár ilyen helyekre, ha ezt így feldobná, nem gondolkodnék rajta. Szerintem semmivel sem másabbak az ilyen szórakozóhelyek, mint a többi. Annyi, hogy itt nem lepődsz meg, ha egy csaj rádnyomul.
2017. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nalam is pont ez vol! de en elmentem vele es nagyon jol ereztem magam. azota is jarok a WOWra . vannak ott fiuk akikkel lehet tancolni:D csak ki kell fogni
2018. jan. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!