Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek miért ilyen...

Egyes emberek miért ilyen ostobák?

Figyelt kérdés

Nap mint nap elmegy az életkedvem BKV-zás közben ahogy az emberek a semmiért balhéznak, anyáznak, kötekednek. Viszont ma kiverte a biztosítékot valami ami teljes mértékben több volt az előzőeknél.

Miután leszálltam a buszról láttam, hogy a zebránál egy anyuka vár a zebránál 2 óvodás kisgyerekkel. Egyszer csak jön velük szembe két "emberi lény" és elkezdenek harsányan beszólni a nőnek, hogy fogja már meg a kezét (kis gyerek a bunkó útjában volt) aztán közben mondták hogy "rohadjon meg".

Mégis mit érez az ilyen? Mint ha egy kutyával beszélne. Hogy jön bárki ehhez a viselkedéshez. Kisgyerekeknek milyen lehet látni hogy megalázzák az anyjukat. Honnan szabadulnak ezek a förtelmes emberek?


2017. nov. 22. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Azért mert ez magyarország.
2017. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Mert idáig süllyedt egykor dicső nemzetünk. Kár érte. Én már nem is vagyok rá büszke, hogy most ezen a nyelven írok ide.
2017. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem magyarországon van csak igy ezt a társadalomal a liberális demokrácia.A társadalom söpredékének jogai lettek régen meg bujkáltak de mostanra elöbújtak.Mert aki ma jogosan védekezne azt megbüntetik csak gratulálni tudok a törvényekhez.Régen csak jól megverték az ilyet és semmi probléma nem volt.A parlamentben is igy beszélnek amivel csak rombolják a társadalmat .
2017. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!