Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek az emberek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek az emberek tényleg ennyire ostobák?

Figyelt kérdés

Számtalanszor láttam már itt, hogy egyes "férfiak" azzal támadnak, hogy nesze nekünk feminizmus.. Mi akartuk nem? Akkor tessék, most itt van.


Ti komolyan nem tudjátok, hogy mi az a feminizmus és mi a célja?

Most is itt volt egy szituáció, amiben a megemlítették, hogy a nők ma már rengetegszer egyedül mennek haza éjszaka és hogy miért nem kíséri őket haza a randipartner (és most nem a 70km-es távról beszélek, hanem a sétálós hazakísérésről), majd erre jön, hogy nesze nekünk feminizmus.


Tényleg ennyire ostobák vagytok?

(Kinek nem inge, ne vegye magára.)


Az egyenjogúság nem azt jelenti, hogy az illemet ki kell dobni a kukába. Komolyan, mint egy dacos gyerek..


2016. márc. 3. 11:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
5%

Te vagy a 68%-os, aki ott sem a kérdésről, hanem úgy teljesen másról beszélt, ugye?:D


Az nem jó dolog, hogy kitalálsz valamit és tényként közlöd.

2016. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Te új vagy ezen az oldalon??
2016. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó mondattal (és az egésszel is) teljesen egyetértek. (Én nem tartozom a támadó férfiak közé, mivel tudom mi a különbség az egyenjogúság és feminizmus között.)


Én csak annyit tennék hozzá, hogy a mai feminizmus, ami inkább "feminácizmus" egyenesen ártó mind a nőkre, mind a férfiakra nézve.


Válaszolva: Igen, ezek ennyire ostobák, mert a szavak jelentését sem értik.

Egyszerűbb nem venni róluk tudomást. Hidd el, Neked lesz így a legjobb. (26/F)

2016. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem a 68%-os vagyok, és nem vagyok új.
2016. márc. 3. 11:26
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Az általad írtak 90%-ával egyetértek. Szerintem igen is illik hazakísérni egy nőt pláne éjszaka, és nem lenne szabad dobálózni felelőtlenül a "nesze nektek feminizmus" kifejezéssel.

De!

Az udvariasság már egy más tészta. Egész életemben udvarias voltam a nőkkel és az idős emberekkel.

Viszont amikor már rövid idő alatt a hatodik nő sértődik meg azon, vagy néz gyilkos szemekkel, vagy éppenséggel röhög a pofámba amikor előre engedem, vagy kinyitom neki az ajtót, akkor az ember már egy kicsit elbizonytalanodik, hogy tényleg igénylik-e manapság ezt a nők.

Nem kell ódákat zengenie rólam, hogy előre engedtem, még csak megköszönnie se. Csak elfogadni fintor nélkül.

Persze, nem kell általánosítani, meg nem mindegyikük ilyen. De ha valaki ezt tapasztalja folyamatosan, akkor hajlamos általánosítani.

Van egy mondás: az udvariasság meghalt. A nők nyírták ki.

2016. márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, nem ostobák! Csak elegük van abból, hogy manapság már sok nő követi ezt az agresszív, "nekem mindenhez jogom van, mert nő vagyok" stílust, miközben sok férfit pedig lenéznek.
2016. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

Nálam elképzelhetetlen, hogy ne kísérjem haza randi után a hölgyet, vagy, hogy ne vigyem haza kocsival/motorral...


Ellenben amivel sokan keveril a feminizmus szót... Az emancipációval nen értek egyet... Persze ha azt nézzük, hogy van rengeteg retard pasi akik verik az asszonyt meg stb akkor jó hogy van, de önmagában szerintem többségében mindig a nők voltak a főnökök, mi meg úgyis a kedvükben járunk... Ennek az egyenjogúságnak, hogy olyan munkákat is végezhetnek a csajok, amiket pasik se szívesen... Ennek nincs semmi értelme...


Ismerek egy muszlim srácot, egyetemi lakótársam volt. Tőle tudom, hogy míg a tv most mást mutat, mert ugye hír csak a szélsőségekből lesz, de a muszlim családok nagy részében is mindig az van, amit az asszony mond. Más kultúra, más szabályok öltözködésben utcai viselkedésben, de otthon az van, amit asszonypajtás mond...

Mivel a pasi az pasi, az orrunknál fogva vezethetőek vagyunk, ha szeretjük a másikat...

2016. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem szoktam egyébként erre odafigyelni, automatikusan tovább tekerek, ha meglátom valakitől a femináci, feminista jelzőket..


De amikor mondja, hogy ha már ennyire ezt akartuk, akkor legyen képes hazamenni egyedül és védjem meg magam..hiszen ezt akartam.. vegyek gáz spray-t.

Nos attól mert küzdünk az egyenlő feltételekért, még nem változik meg a testi felépítésünk és továbbra sem fogok tudni mit kezdeni a csekély 50 kilómmal, egy 120 kilós állat mellett..

2016. márc. 3. 11:30
 9/19 A kérdező kommentje:

Hát ez elég szomorú, ha a másik fél képébe röhög az, akivel udvariasak. Javaslom ne szokj le róla, mert ez még nem halt ki teljesen..


Mindig megköszönöm ha előre engednek, kinyitják előttem az ajtót, netán lesegítik rólam a kabátot.

Ahogyan én is ugyanúgy udvarias vagyok az idősebbekkel és hacsak épp nem törött, begipszelt lábbal vagyok, akkor átadom a helyem.

Tudom, ezek már nem annyira "menő" dolgok, de az azért elég szomorú, ha egy nő nem képes elfogadni ezt.


Megmondom őszintén, nem tudtam, hogy ilyen tényleg létezik..hogy valaki zokon veszi, ha udvariasak vele..

2016. márc. 3. 11:34
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is primitív dolog rávágni, hogy nesze neked feminizmus.


Viszont nem hiszem, hogy az illem mondja azt, hogy haza kell kísérni a hölgyet, inkább a tradícionális nemi szerepek. Amiket én személy szerin nem szeretek. Ha hazakísérem a hölgyet, akkor azt nem azért teszem, mert az illem vagy a férfiszerep ezt kívánja, hanem azért, mert szeretném biztonságban tudni, vagy még arra a kis időre is vele lenni, vagy abban reménykedek, hogy felhív és megdughatpm a konyhaasztal tetején.

Ha nem kísérem haza, az pedig azért van, mert fáradt vagyok, nincs kedvem és úgy ítélem, hogy a hölgy hazatalál biztonságban egyedül is. És nem azért, mert így szabotálom a feminizmust, vagy mert megalázónak érzem a rámerőltetett nemi szerepeket.


Tök fölösleges izmusokat idekeverni, egyrészt semmi értelme, másrészt az átlag fórumozó messze túl hülye hozzá, hogy értse és helyén kezelje őket :D

2016. márc. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!